Anna Przybylska. EAST NEWS
Źródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

Opublikowano właśnie nigdy wcześniej nieznane zdjęcia z Anią Przybylską. Niezwykłe, jak na nich wygląda

Anna Przybylska była niezwykle szanowaną, lubianą i zdolną aktorką. Mimo urody i talentu, wolała rezygnować z ról, aby spędzać czas z trojgiem swoich dzieci. Starała się być aktywna do ostatnich chwil. Niektórzy do końca wierzyli na cud. Te zdjęcia oddają całą jej aurę.

Przybylska zmarła w wieku 36 lat 5 października 2014 roku. Nie wygrała walki z rakiem trzustki, choć bliscy i fani wierzyli do końca.

Nagle do studia Nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczonaCzytaj dalej

Anna Przybylska i dawne zdjęcia

Anna Przybylska przeszła operację w gdańskiej klinice. Na leczenie zdecydowała się poza granicami naszego kraju. Podobno pierwszymi objawami, które są częste, ale niepozorne była depresja u aktorki, która uaktywniła się przed diagnozą. Ciężko w to uwierzyć, patrząc jej uśmiech i zdjęcia. Przed trzecią rocznicą śmierci na rynek wyszła biografia "Ania". W wielu fragmentach możemy dowiedzieć się szczegółów nt. choroby.

Przed wykryciem nowotworu Anna cierpiała, ciągle na inne dolegliwości. Skarżyła się na silne bóle brzucha, ale również miała problemy z obnizonym nastrojem. Jednak nikt nie traktował tego do końca poważnie. Niestety często wydaje się, że jeśli osoba jest młoda i atrakcyjna, to ciężkie choroby jej nie dotyczą. Dlatego nie warto bagatelizować problemów zdrowotnych w każdym wieku.

Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Czytaj dalej

– Myślę, że objawy były wiele lat wcześniej. Jednym z nich, jak się później dowiedzieliśmy, jest depresja. My teraz jesteśmy tacy mądrzy. Ania była bardzo szczupła. Miała ciągle rozpięte spodnie, bo ją coś gniotło, uwierało. Trzy lata przed rozpoznaniem strasznie schudła. „Anka, nie przesadzasz z tym spinningiem?”. Ona potrafiła ćwiczyć rano i wieczorem. Mówiłam: „To jest chore. Dziecko, ty w ciuchy córki zaraz się zmieścisz”. Lubiła jeść, ale zawsze to odchorowała. To poleżała sobie na prawym boku, to na lewym… – opowiadała siostra Przybylskiej w wywiadzie dla miesięcznika „Uroda Życia”.

Anna walczyła przez 18 miesięcy od wykrycia nowotworu złośliwego trzustki. Na ostatnich zdjęciach sprzed diagnozy oraz z okresu trwania choroby, nie widać znamion problemów ze zdrowiem. Niestety, ale rak działa podstępnie. Fotografie pochodzą z 10.01.2013. Ich autorem jest TRICOLORS/East News.

anna przybylskaanna przybylskaanna przybylska

Byli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latachByli najbardziej strzeżoną rodzinną tajemnicą Jaruzelskiego. Niebywałe fakty o córce generała wyszły na jaw dopiero po latachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zjadł w Biedronce cukierka za 40 groszy. Teraz 70-letni emeryt musi zapłacić grzywnę
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku