6. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Października 2020

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała nieznane dotąd zdjęcie zmarłej aktorki. 5 października mija szósta rocznica śmierci artystki znanej z takich produkcji jak choćby "Złotopolscy" czy "Daleko od noszy". Jak co roku na grobie w Gdyni pojawią się dziesiątki kwiatów oraz zniczy.

5 października przypada rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka oraz fotomodelka zmarła w Gdyni, w 2014 roku, osierocając tym samym trójkę dzieci. 35-latka walczyła z guzem trzustki. 9 października 2014 artystkę pochowano w grobie ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Z olbrzymią tkliwością do dziś Przybylską wspomina zarówno jej matka, jak i siostra, Agnieszka Kubera. Ta ostatnia opublikowała właśnie nieznane dotąd zdjęcie aktorki.

Służby nie nadążały, ogromne niebezpieczeństwo. Z samego rana pojawiły się nowe ostrzeżenia, uważajcieSłużby nie nadążały, ogromne niebezpieczeństwo. Z samego rana pojawiły się nowe ostrzeżenia, uważajcieCzytaj dalej

Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej

Jak wskazuje Interia, siostry łączyła wyjątkowa relacja. Kubera miała wspierać aktorkę w czasie choroby, a gdy jej zabrakło szczególną opieką otoczyła swych siostrzeńców. Mimo że po śmierci artystki media skupiły się na jej najbliższych, siostra Anny Przybylskiej wyjątkowo rzadko udziela się w mediach. Niepublikowaną dotąd fotografię serialowej Marylki opublikowała w mediach społecznościowych.

Nieznana fotografia Anny Przybylskiej

TVP Info znalazło sobie nowego TVP Info znalazło sobie nowego "eksperta" po aktorze i gwiazdorze disco polo. Zrobi karierę?Czytaj dalej

"Wspomnienie jest formą spotkania", czytamy w opisie zamieszczonym pod zdjęciem. Autorem cytaty jest Khalil Gibran, libański pisarz, malarz oraz poeta. Na zdjęcie zareagowali, rzecz jasna, fani Przybylskiej, ochoczo komentując wpis siostry aktorki. "Ładne zdjęcie. Piękne wspomnienia niech trwają", "Kochana Ania. Tak jej bardzo brakuje", "Nie poznałam Ani i żałuję.....ale pamiętam o niej, bo tak serce podpowiada", "6 lat, a jakby wczoraj", "Najpiękniejsza z najpiękniejszych. Pamiętamy!", czytamy w komentarzach przytaczanych przez Interię.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Robił dobrą minę do złej gry, ale wszystko się nagrało. Mateusz Morawiecki wygwizdany
2. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem
3. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja

Wobec 6. rocznicy śmierci artystki jej grób, jak co roku, tłumnie odwiedzą fani. Znajdujący się na gdyńskim cmentarzu nagrobek rok w rok zapełnia się kwiatami oraz zniczami mającymi upamiętniać Annę Przybylską. Warto dodać, że niedawno media obiegł pierwszy wywiad z córką artystki, Oliwią. – Najgorszy jest ten pierwszy okres, kiedy bardzo boli i się cierpi. Potem przechodzi się do drugiego etapu, kiedy zostaje tęsknota za kimś, kogo już nie ma. No i zawsze są wspomnienia – mówiła w rozmowie z "Vivą", cytowana przez internetowy serwis programu "Dzień Dobry TVN". I dalej: – Brakuje mi rozmowy z nią, gdy przeżywam jakieś sercowe rozterki. Z tatą trudno się o tym rozmawia. Mężczyźni takich spraw nie rozumieją, a ja potrzebuję kobiecej porady.

Dorota Szelągowska, gwiazda TVN, miała wypadek na planie. Dorota Szelągowska, gwiazda TVN, miała wypadek na planie. "Zobaczycie jak umierałam"Czytaj dalej

Źrodło: Interia / dziendobry.tvn.pl / Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 32 tys. zł dopłaty. Wystarczy, że masz odpowiedni typ domu
  2. Fani Legii w rozpaczy, znamy powód. Co pokrzyżowało plany zespołu?
  3. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  4. Skrajnie niesmaczne sceny na Polsacie, widzowie nie wytrzymali. Aż trudno uwierzyć
  5. TVP już powinno się martwić? Liczby są nieubłagane, doniesienia mówią wszystko
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo