Anna Popek. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 4 Września 2020

Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną - przypominamy

Anna Popek od lat występuje w telewizji i czuje się, jak ryba w wodzie. Jednak kilka lat temu brakowało jej obycia, a podczas programu śniadaniowego na żywo doszło do kolosalnej wpadki. Dziennikarka niefortunnie zapytała o zmarłego artystę w czasie teraźniejszym. Przyjaciele muzyka byli zaskoczeni.

W 2012 roku byliśmy świadkami premiery filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. Kontrowersje budziły wtedy decyzje Fokusa, który toczył batalie sądowe z producentami produkcji. W pamięć zapadła też inna wpadka dot. promocji.

Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"Czytaj dalej

Anna Popek na wizji spytała o zdanie osoby, która nie żyje

W "Pytaniu na śniadanie" w maju 2011 roku gośćmi byli Sebastian "Rahim" Salbert, jeden z założycieli Paktofoniki, i Robert "Pegaz" Zawieja, który pracował wtedy w Esce Rock. Głównym tematem rozmowy był nie tylko film "Jesteś Bogiem", ale cała historia powstania zespołu oraz tragicznej śmierci jednego z członków Paktofoniki i Kalibra 44, Magika. Młody mężczyzna targnął się na swoje życie. 26 grudnia 2000 roku po ośmiu dniach od premiery płyty Kinematografia, raper wyskoczył z samego rana z okna z dziewiątego piętra. Choć bliscy uważali, że mogła być to próba uniknięcia służby wojskowej, wielu poddaje tę teorię wątpliwościom.

Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Czytaj dalej

Magik był postacią nietuzinkową, która zapisała się na kartach polskiej muzyki i bezprecedensowo przyczyniła się do rozwoju hip-hopu w Polsce. Kaliber 44 był nominowany również do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Został nagrodzony po śmierci w 2001 roku właśnie tą nagrodą, za album Paktofoniki, po którego premierze popełnił samobójstwo.

Anna Popek korzystając z okazji, chciała zapytać o inne pobudki odebrania sobie życia przez artystę, niż te, które były podawane oficjalnie. Zrobiła to maksymalnie nieprofesjonalnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

- A powiedzmy o tej tragedii. Dlaczego popełnił samobójstwo? Rozmawialiście z nim o tym? - pytała Anna Popek.

- Nie mieliśmy okazji, że tak powiem...- odparł Rahim, który nie mógł powstrzymać śmiechu i zrozumieć logiki prowadzącej.

W końcu, jak można spytać o zdanie osoby, która nie żyje? Sama prowadząca Anna Popek po latach wspomina ten fakt niechętnie, mówiąc, że zwyczajnie był to skrót myślowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News