Anna Popek. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 4 Września 2020

Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną - przypominamy

Anna Popek od lat występuje w telewizji i czuje się, jak ryba w wodzie. Jednak kilka lat temu brakowało jej obycia, a podczas programu śniadaniowego na żywo doszło do kolosalnej wpadki. Dziennikarka niefortunnie zapytała o zmarłego artystę w czasie teraźniejszym. Przyjaciele muzyka byli zaskoczeni.

W 2012 roku byliśmy świadkami premiery filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. Kontrowersje budziły wtedy decyzje Fokusa, który toczył batalie sądowe z producentami produkcji. W pamięć zapadła też inna wpadka dot. promocji.

Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"Czytaj dalej

Anna Popek na wizji spytała o zdanie osoby, która nie żyje

W "Pytaniu na śniadanie" w maju 2011 roku gośćmi byli Sebastian "Rahim" Salbert, jeden z założycieli Paktofoniki, i Robert "Pegaz" Zawieja, który pracował wtedy w Esce Rock. Głównym tematem rozmowy był nie tylko film "Jesteś Bogiem", ale cała historia powstania zespołu oraz tragicznej śmierci jednego z członków Paktofoniki i Kalibra 44, Magika. Młody mężczyzna targnął się na swoje życie. 26 grudnia 2000 roku po ośmiu dniach od premiery płyty Kinematografia, raper wyskoczył z samego rana z okna z dziewiątego piętra. Choć bliscy uważali, że mogła być to próba uniknięcia służby wojskowej, wielu poddaje tę teorię wątpliwościom.

Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Czytaj dalej

Magik był postacią nietuzinkową, która zapisała się na kartach polskiej muzyki i bezprecedensowo przyczyniła się do rozwoju hip-hopu w Polsce. Kaliber 44 był nominowany również do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Został nagrodzony po śmierci w 2001 roku właśnie tą nagrodą, za album Paktofoniki, po którego premierze popełnił samobójstwo.

Anna Popek korzystając z okazji, chciała zapytać o inne pobudki odebrania sobie życia przez artystę, niż te, które były podawane oficjalnie. Zrobiła to maksymalnie nieprofesjonalnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

- A powiedzmy o tej tragedii. Dlaczego popełnił samobójstwo? Rozmawialiście z nim o tym? - pytała Anna Popek. 

- Nie mieliśmy okazji, że tak powiem...- odparł Rahim, który nie mógł powstrzymać śmiechu i zrozumieć logiki prowadzącej.

W końcu, jak można spytać o zdanie osoby, która nie żyje? Sama prowadząca Anna Popek po latach wspomina ten fakt niechętnie, mówiąc, że zwyczajnie był to skrót myślowy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje