Anna Jantar zginęła śmiercią tragiczną w wyniku katastrofy samolotu. Przed jej córką trudne chwile, które niesie ze sobą ten rok.. PIOTR GRZYBOWSKI/East NewsŹródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Stycznia 2020

Córka Anny Jantar nie zapomina o mamie. Obecny rok będzie dla niej szczególnie bolesny

Anna Jantar zapisała się na kartach historii polskiej muzyki niewątpliwie jako prawdziwa gwiazda i ikona. Jej krótka, ale wielka kariera, zakończona tragiczną katastrofą na Okęciu w 1980 roku, owocowała w przeboje do dziś słuchane i uwielbiane przez Polaków. Piosenkarka w wyniku katastrofy samolotu straciła życie, osierocając przy tym malutką wówczas córeczkę - Natalię Kukulską, która później poszła w ślady matki i również osiągnęła sukces muzyczny. Natalia Kukulska, mimo upływu lat, wciąż nie zapomina o matce i bardzo za nią tęskni. Teraz czeka ją bardzo trudna i bolesna rocznica.

Anna Jantar. 40 rocznica śmierci - przed jej córką trudne chwile, masa nostalgii i wspomnień

Anna Jantar zginęła śmiercią tragiczną w wyniku katastrofy samolotu na warszawskim Okęciu. 14 marca 2020 roku minie dokładnie 40 lat od tych tragicznych wydarzeń. Przed jej córką Natalią Kukulską teraz bardzo ciężkie i przykre chwile oraz masa wspomnień.

Podczas tegorocznego festiwalu piosenki w Opolu, wspomnienie o Annie Jantar uświetni koncert pt. "Debiuty", oddając przy tym hołd artystce i upamiętniając jej osobę. Wykonawcy powalczą w nim o nagrodę imienia Anny Jantar i mają nadzieję, że otrzymają ją z rąk córki Jantar - Natalii.

Na mównicę u Rydzyka nagle wyszła wdowa po profesorze. Zaczęła oskarżać Jacka KurskiegoNa mównicę u Rydzyka nagle wyszła wdowa po profesorze. Zaczęła oskarżać Jacka KurskiegoCzytaj dalej

Kukulska jest także w trakcie przygotowań do koncertów z trasy o nazwie "Życia mała garść", podczas której wykonywać będzie piosenki swojej mamy z kompozycjami taty, Jarosława Kukulskiego, którego zaś 10. rocznica śmierci mija we wrześniu. Repertuar rodziców Natalii jest bardzo bogaty i nie sposób nie znać co najmniej kilku piosenek Anny Jantar. Przeboje takie jak "Tyle słońca w całym mieście" czy "Nic nie może wiecznie trwać" należą do polskich hitów wszech czasów i są znane i śpiewane nawet wśród najmłodszych.

- Wobec tak ważnych rocznic Natalia na pewno nie pozostanie obojętna, ale na razie nie mogę zdradzać szczegółów - mówi menadżerka wokalistki, Monika Małyszek.

Natalia Kukulska miała zaledwie cztery latka, gdy samolot z jej mamą rozbił się na Okęciu, przez co nie pamięta jej zbyt dobrze. Przez całe życie dorastała w cieniu legendy mamy i jej tragedii. Piosenkarce bardzo brakuje jej mamy, którą bardzo kocha, tęskni za nią i często o niej wspomina i wie, że była dla niej całym światem. Niestety, los bywa okrutny i nie ma litości - rozdzielił je za zawsze i nieodwracalnie, pozostawiając jedynie wspomnienia i piosenki, do których Natalia stale może wracać oraz je kultywować i oddawać hołd swojej kochającej zmarłej mamie.

- Córka była największą miłością Ani - wspominał przed laty przyjaciel domu, Janusz Kondratowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Możesz otrzymać większy zwrot podatku. Wystarczy w deklaracji ująć jedną rzecz

2. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

5. Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegół

6. Wszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodziny