Anna Jantar. Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Grudnia 2019

Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 1980 roku, ale jej muzyka pozostała nieśmiertelna. "Tyle słońca w całym mieście" i "Mój, tylko mój" wciąż podbijają serca nie tylko starszego, ale i młodszego pokolenia. Niestety, kwestia upamiętnienia kultowej piosenkarki, rodzić ma konflikty w jej rodzinie.

Dzieci Jarosława Kukulskiego, Piotr i Natalia Kukulscy, nie mogą dojść do porozumia w kwestii upamiętnienia Jantar. Producenci od dawna czyhają na decyzję rodzeństwa ws. ekranizacji historii Jantar i Kukulskiego. Piotr i Natalia mają jednak zupełnie różne podejście do tej kwestii.

Nie do wiary, w jak fatalnych warunkach mieszkała Kalina Jędrusik. Uwielbiana gwiazda PRL, mimo to nie traciła wiaryNie do wiary, w jak fatalnych warunkach mieszkała Kalina Jędrusik. Uwielbiana gwiazda PRL, mimo to nie traciła wiaryCzytaj dalej

Anna Jantar zostanie upamiętniona?

Media donoszą, że aspirujący raper, Piotr Kukulski, opowiada się za nakręceniem filmu o rodzicach. Uważa przedsięwzięcie za fantastyczną pamiątkę, zarówno dla niego i Natalii, jak i fanów kultowej piosenkarki. Jego siostra ma na ten temat zgoła odmienne zdanie. Nie chce zgodzić się na ekranizację, nawet mimo fortuny oferowanej przez producentów, wzamian za prawa do inicjatywy.

Piotr jest przyrodnim bratem Natalii. Mają wspólnego ojca. Mamą chłopaka jest Monika Borys.

Kukulski ma prawa do połowy zysków z kompozycji taty. Nie ma zupełnie nic przeciwko nakręceniu filmu, opowiadającego, pełną zarówno romantycznych jak i bolesnych doświadczeń, historię pary.

- Piosenki mojego taty wzruszają ludzi, którzy byli młodzi w latach 70. i 80. Jestem pewien, że tata byłby zachwycony filmem, o swoim życiu i chciałby, żeby powstał - mówił w rozmowie z "Na żywo".

ZOBACZ TAKŻE:

1. 3,5 mln zł poszło na nagrody w Sejmie. Wiemy za co dokładnie

2. Nowotwór, o którego istnieniu nie wiecie. Atakuje bardzo podstępnie

3. Tuskowi puściły nerwy po pytaniu dziennikarki TVP. Nie wytrzymał

4. Koniecznie go wyrzuć. Popularny produkt spożywczy wycofywany z Polski przez fragmenty drutu

5. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy

6. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News