Natalia Kukulska i Jarosław Kukulski. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Lutego 2020

Zamieszkał w nim z nową partnerką po śmierci Anny Jantar. Niewiele osób wie o dalszych losach lokum

Anna Jantar miała ogromny potencjał wokalny i muzyczny, którego pozazdrościć jej mogłaby dziś niejedna gwiazda. Choć karierę piosenkarki znanej z przebojów takich, jak "Tyle słońca w całym mieście" i "Mój, tylko mój" przerwała w 1980 roku katastrofa lotnicza na Okęciu, pamięć o jej twórczości nie przemija. Media szczególnie interesują losy jej rodziny - zwłaszcza Natalii Kukulskiej, która odziedziczyła talent po rodzicach. Niewiele osób pamięta, jak potoczyły się losy domu, w którym się wychowywała.

Willa na warszawskim Żoliborzu mogłaby posłużyć za muzeum. To właśnie tam po śmierci swojej ukochanej mieszkał Jarosław Kukulski a dzieciństwo spędziła dwójka jego dzieci. Dobre wspomnienia z lokum może mieć również Monika Borys, z którą kompozytor związał się po śmierci Jantar. Niestety, dom został sprzedany i, jak wynika z relacji sąsiadów, dziś działa w nim agencja towarzyska.

Tadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałTadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałCzytaj dalej

Anna Jantar i Jarosław Kukulski mogliby zostać upamiętnieni. Niestety, w willi znajdować się ma dom publiczny

Sama Monika Borys twierdzi, że nie wiąże z domem emocji.

- To taki budynek jak każdy inny. Nie jestem z nim związana. Nie obchodzi mnie, co robią z tym nowi właściciele. Mają do tego prawo - mówiła w rozmowie z "Faktem".

W podobnym tonie do sprawy odniósł się syn Kukulskiego, Piotr. To właśnie on po śmierci ojca w 2010 sprzedał posiadłość.

- Dziwna sprawa. Nie mam pojęcia, co się tam dzieje teraz. Nie interesuje mnie to. Ja sprzedawałem ten dom miłemu starszemu małżeństwu - mówił pytany przez tabloid.

Monika Borys twierdzi, że jeszcze za życia Kukulskiego willa wynajmowana była pod szkołę języka angielskiego. Bardzo możliwe, że to kolejny właściciel wykorzystał dom do biznesu, o którym opowiadają okoliczni mieszkańcy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat

2. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski