Anna Jantar, Natalia Kukulska. Wikipedia/Przemek Bednarczyk
Źródło: Wikipedia/Przemek Bednarczyk
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Stycznia 2020

Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy

Anna Jantar byłaby zachwycona, widząc swoją wnuczkę. Córka ikony polskiej muzyki, Natalia Kukulska, pochwaliła się zdjęciami swojego najmłodszego dziecka.

Kukulska jest córką Anny Jantar, słynnej piosenkarki, autorki utworów takich jak „Mój, tylko mój” czy „Tyle słońca w całym mieście”. Ikona polskiej muzyki zginęła w katastrofie lotnicznej na Okęciu w 1980 roku, 20 lat przed narodzinami swojego pierwszego wnuka. Najstarszy syn Kukulskiej, Jan skończy w tym roku 20 lat. Piosenkarka ma jeszcze dwie córeczki - 14-letnią Anię i 3-letnią Laurę. Z okazji urodzin małej, 5 stycznia, pochwaliła się jej zdjęciem.

Dopiero teraz ujawniono pełne nagranie z bójki po Sylwestrze Marzeń. Co za farsaDopiero teraz ujawniono pełne nagranie z bójki po Sylwestrze Marzeń. Co za farsaCzytaj dalej

Anna Jantar byłaby zachwycona

- Wielka radość i święto od 3 lat!!! Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017 ale oddaje to co czujemy idealnie! - napisała pod zdjęciem na Instagramie. Widać na nim Kukulską, która w towarzystwie swojego męża, podnosi malutką Laurę do góry.

Na wspomnianej fotografii dziewczynka jest jeszcze całkiem łysa, ale z poprzednich, wstawianych przez Kukulską zdjęć wiemy, że Laura odziedziczyła wyjątkową cechę swojej babci i mamy. Ma mocno kręcone włosy. Choć to zdobiąca i nadająca charakteru cecha, może być kłopotliwa, szczególnie u dzieci. Rozczesywanie loczków bywa bardzo bolesne i niejednokrotnie kończy się awanturą.

O tym, czy dziewczynka odziedziczyła po babci i mamie talent muzyczny, dowiemy się dopiero za jakiś czas. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że tak. Najstarsza córka Kukulskiej udowadniała już, że potrafi śpiewać.

Anna Jantar byłaby zachwycona

Anna Jantar byłaby zachwycona

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zapukają do drzwi i sprawdzą, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem

2. 4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widok

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI