Anna Jantar, Natalia Kukulska. PIOTR GRZYBOWSKI/East NewsŹródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Marca 2020

Córka Anny Jantar ujawniła, co zrobiła po śmierci mamy. Poruszające słowa

Anna Jantar pozostaje obecna w świadomości Polek i Polaków, dzięki swoim ponadczasowym hitom i uzdolnionej córce, która poszła w ślady mamy. Dziś artystkę wspominają wszyscy, łącznie z rodziną. Właśnie mija równo 40 lat od jej przedwczesnej śmierci w katastrofie na Okęciu.

Jantar była jedną z 87 osób, które 14 marca 1980 roku znalazły się na pokładzie lotowskiego Iła 62. Niestety, w katastrofie samolotu, który rozbił się kilkaset metrów nad Okęciem, zginęli wszyscy pasażerowie.

Przełom w walce z wirusem. Polska wykupiła właśnie wyjątkowy lekPrzełom w walce z wirusem. Polska wykupiła właśnie wyjątkowy lekCzytaj dalej

Anna Jantar żywa we wspomnieniach córki

Pamięć o artystce pozostaje żywa. "Mój, tylko mój" i "Tyle słońca w całym mieście" zna nie tylko starsze, ale i młodsze pokolenie. O swojej mamie przypomina również Natalia Kukulska, która odziedziczyła talent po artystce.

Dla piosenkarki 2020 jest szczególnie trudnym rokiem. Przypadają na niego dwie, ważne rocznice. Równo 40 lat temu zmarła jej mama a równo 10 - jej tata, Jarosław Kukulski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szefowa sztabu Dudy w złym stanie zdrowia. Rezygnuje z funkcji
2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy

W rozmowie z magazynem "Viva" postanowiła wspomnieć swoich rodziców. Przyznała, że to właśnie po mamie odziedziczyła głos i słuch.

- Oczywiście można tęsknić za wyobrażeniem kogoś, ale wtedy tak naprawdę nie wiemy, za czym tęsknimy. Trudno więc powiedzieć, że ja za mamą tęskniłam, bo przecież nie udało nam się stworzyć relacji, jaką bym zapamiętała. Ja jej po prostu nie pamiętam. Kocham ją za to, jakim była człowiekiem z opowiadań, ale też za to, że po prostu była. Na pewno też ją mogę kochać za to, że mi dała życie, geny i swoją muzykalność. Kocham ją po prostu za to, że jestem - powiedziała.

Piosenkarka była pytana również o mniej przyjemne wspomnienia, związane z Jantar. Ujawniła, jak wspomina chwile po jej śmierci.

- Byłam na lotnisku z babcią, tatą i menedżerem mamy - Bogusiem. Staliśmy i czekaliśmy. Ja trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać. Potem pamiętam jakieś zamieszanie, nerwy i babcię w histerii. Nie mogłam jednak zrozumieć, co się stało. Nikt tego mi nie powiedział. I dopiero gdy oglądałam w telewizji program poświęcony Annie Jantar, zrozumiałam, że mamy nie ma i już nigdy nie będzie. Miałam chyba sześć lub siedem lat. Tata mi później opowiadał, że uciekłam wtedy do swojego pokoju i płakałam - przyznała Kukulska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady
  3. Czy sklepy i apteki będą zamknięte? Pewne ograniczenia dla Polek i Polaków
  4. Polskie kościoły nadal otwarte. Prymas poleca msze do 50 osób
  5. TVP przyłapana na kłamstwie. Chodzi o działania ws. wirusa
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News