Anna Dymna. Flickr
Źródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Stycznia 2020

Anna Dymna z bardzo ważnym apelem. Nie przechodźcie obok niego obojętnie

Anna Dymna znana jest ze swojego zaangażowania w pomoc tym najbardziej potrzebującym. Założycielka fundacji "Mimo wszystko" tym razem prosi o wsparcie dla przebywających w schroniskach zwierząt.

Aktorka wspomaga akcję "Burek sam nie poprosi o pomoc". Mimo że kobieta na co dzień nie narzeka na brak zajęć, sama prowadzi bowiem fundację pomagającą osobom dotkniętym niepełnosprawnościami intelektualnymi, nie odmówiła pomocy również Fundacji Psi Los, która już po raz siódmy wspomoże zwierzęta z wybranych schronisk, przytulisk i fundacji na terenie całego kraju.

Fundacja od lat napełnia miski najbardziej potrzebujących psów oraz kotów. Warto pamiętać, że zima to najtrudniejszy okres dla przebywających w schroniskach czworonogów.

Kidawa-Błońska prosi o pomoc Jarosława Kaczyńskiego. O co chodzi?Kidawa-Błońska prosi o pomoc Jarosława Kaczyńskiego. O co chodzi?Czytaj dalej

Anna Dymna: wiele zwierząt potrzebuje miłości

– Przyjaźń ze zwierzakami jest metafizyczna – zapewnia aktorka w wywiadzie udzielonym Interii, współorganizatorowi akcji. – Wiele zwierząt potrzebuje miłości. I one nawet nam to w Wigilię mówią, bo moje koty mi zawsze mówią wszystko. Pamiętajmy o nich – apeluje Dymna i dodaje, że "burek sam nie poprosi o pomoc".

Jednocześnie podkreśla niezwykle ważną rolę, jaką w jej zycie pełnią zwierzęta: – Moje zwierzęta pomagają mi w życiu najbardziej – zapewnia. – Zawsze mogę na nie liczyć i zawsze też oddają mi moją miłość. Życie z nimi staje się lepsze.

W zeszłym roku dzięki akcji udało się zebrać 100 tys. złotych, dzięki czemu udało się zapewnić zwierzętom 65 200 porcji karmy. Organizatorzy zaznaczją, że w ciągu 6 lat udało im się pomóc ponad 150 tys. zwierząt.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.burek.psilos.org

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Syrop z mniszka lekarskiego. Zdrowotna mikstura, którą doskonale pamiętają nasze babcie

3. Filip Chajzer zainspirował twórców słownika. Będzie wściekły

4. "Jestem u kresu życia". Co się dzieje z Benedyktem XVI?

5. Skandaliczne słowa gwiazdora disco polo o pożarach w Australii. Wyraził kontrowersyjną opinię

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy