Anna Dymna. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Festiwalzaczarowanej_Anna_Dymna.jpg
Źródło: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Festiwalzaczarowanej_Anna_Dymna.jpg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Stycznia 2020

"Jak ja mogę spokojnie umrzeć, skoro nie wiem, co stanie się z moim synem?" Anna Dymna ujawniła, jak chce pomóc najbardziej potrzebującym

Anna Dymna od lat pomaga ludziom najmocniej potrzebującym tejże pomocy. Założycielka fundacji "Mimo Wszystko" nie zwalnia tempa. Teraz ma w planach pomóc starszym osobom dotkniętym niepełnosprawnością intelektualną.

Aktorka planuje pomóc tym, którzy ze wszystkich osób dotkniętych niepełnosprawnościami, są być może najbardziej bezbronni.

Mowa o starszych ludziach zmagających się z niepełnosprawnością intelektualną, którzy zwykle są absolutnie uzależnieni od opiekujących się nimi mimo bardzo podeszłego wieku rodziców.

Nie do wiary z kim spokrewniona jest Młynarska. Amerykański aktor znany z kultowych produkcjiNie do wiary z kim spokrewniona jest Młynarska. Amerykański aktor znany z kultowych produkcjiCzytaj dalej

Anna Dymna: ich rodzice przeżywają dramat

"Bo oni się starzeją, a pozostają niezaradni życiowo. Ich rodzice przeżywają dramat i pytają: 'Jak ja mogę spokojnie umrzeć, skoro nie wiem, co stanie się z moim synem, który ma 60 lat?", mówiła aktorka.

Jak zastrzegała pani Anna w rozmowie z mediami, planowany przez nią projekt będzie niezwykle wymagający. Stworzenie podobny projekt to ogromne wyzwanie, przede wszystkim, rzecz jasna, finansowe. Anna Dymna niejednokrotnie udowadniała jednak, że wierzy w istnienie rzeczy niemożliwych. Stworzenie wspomnianej fundacji "Mimo wszystko" również nie należało do zadań prostych. Pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie pięknej inicjatywy aktorki.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Czy Rydzyk jest księdzem? Wszystkie tajemnice słynnego redemptorysty

4. Czy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodziną

5. Czy Donald Trump przeczytał „Sztukę wojny”?

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku