Problemy zdrowotne męża Anny Dymnej. (zdj. il.)Wikimedia.com/Ja FrytaŹródło: (zdj. il.)Wikimedia.com/Ja Fryta
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 26 Listopada 2020

Mąż Anny Dymnej o krok od śmierci. Aktorka trwa przy ukochanym

Sytuacja, w jakiej znalazła się Anna Dymna to dobrze znana niepewność sporej ilości rodzin na całym świecie. Mąż aktorki wbrew początkowym przeświadczeniom musiał być hospitalizowany w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Znajomy rodziny zdradził kilka szczegółów na temat obecnej sytuacji w domu znanego małżeństwa.

Niedawno Anna Dymna oświadczyła, że jej mąż, Krzysztof Orzechowski, musiał trafić do szpitala w związku z poważnymi problemami po zakażeniu koronawirusem. Sytuacja w domu legendarnej aktorki była bardzo napięta, a artystka z niepewnością spoglądała w przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że sprawy zmierzają ku lepszemu.

Ksiądz odmówił komunii Szymonowi Hołowni, działacz nie dowierzał. Ksiądz odmówił komunii Szymonowi Hołowni, działacz nie dowierzał. "Wycedziłem, że nie ma do tego prawa"Czytaj dalej

Po tym, jak w czasie wywiadu telewizyjnego Anna Dymna postanowiła publicznie opowiedzieć o problemach zdrowotnych swojego ukochanego, aktorka zabierała w tej sprawie głos kilkakrotnie. Po raz kolejny udowodniła, że Polki i Polacy kochają ją nie tylko za wielkie serce oraz empatię, ale również za mądre i wyważone wypowiedzi. Mimo trudnej sytuacji ani przez chwilę nie przeszło jej przez myśl zaprzestanie walki o życie swojego męża. Przyjaciel rodziny postanowił opowiedzieć, o tym, co obecnie dzieje się za zamkniętymi drzwiami rodziny.

Krzysztof Orzechowski trafił do szpitala, Anna Dymna nie mogła czuwać przy jego łóżku

Para myślała, że Krzysztof Orzechowski przechodzi jedynie przeziębienie, lecz kiedy jego stan znacznie się pogorszył Anna Dymna, wiedziała, że nie ma czasu do stracenia i czym prędzej zdecydowali o konieczności hospitalizacji. Czas ten był dla małżeństwa wyjątkowo trudny.

Okres rozłąki oraz brak widoku ukochanej osoby znajdującej się pod opieką lekarzy, mocno odciska się na psychice wielu osób, które muszą pogodzić się z obecnie panującymi pandemicznymi realiami. Anna Dymna nie ukrywała, że cała sytuacja związana z chorobą męża, jest dla niej wyjątkowo trudna.

- Jestem bardzo zmęczona. Miałam wymaz, jestem negatywna, ale mój mąż walczy. Od dwóch dni jest w szpitalu i teraz lekarze walczą o jego zdrowie i życie - mówiła w rozmowie z TVN24. Przy okazji ujawnienia tej osobistej informacji skierowała kilka słów do służby zdrowia, w tym do osób, którzy osobiście zajmują się Krzysztofem Orzechowskim.

Anna Dymna w szczerych słowach podziękowała wszystkim czuwającym nad chorymi

Dziwne słowa doradcy prezydenta o Kindze Dudzie. Mówił o jej liście kontaktówDziwne słowa doradcy prezydenta o Kindze Dudzie. Mówił o jej liście kontaktówCzytaj dalej

Od lat fundacja Anny Dymnej pomaga osobom z niepełnosprawnościami. Aktorka dobrze wie, jak ciężka jest opieka nad osobą niesamodzielną, dlatego bardzo dobrze rozumie obciążenie, z jakim obecnie zmagają się pielęganiarze, pielęgniarki oraz lekarki i lekarze. Przy okazji rozmowy z TVN24 wykorzystała czas antenowy na zwrócenie się do tej grupy zawodowej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Biedronka bezkompromisowa jak nigdy wcześniej. Klienci mogą być oszołomieni nową ofertą sieciówki
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

- Bardzo [...] dziękuję za ich pracę. To są prawdziwi bohaterowie. To jest tortura, że ludzie walczą o życie, a ktoś nam zafundował w tym czasie coś takiego. Jak jest choroba, to musi być życzliwość i uśmiech. To jest okrutne, że akurat teraz, zamiast zawiesić broń, mamy taką sytuację - mówiła Anna Dymna na antenie TVN24, odnosząc się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego ograniczającego prawo terminacji ciąży, a co za tym idzie część praw człowieka przysługującym Polkom.

Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie Anna Dymna ma powody do radości. Jej mąż, Krzysztof Orzechowski, czuje się zdecydowanie lepiej. Lekarze pozwolili mu nawet wrócić do domu, a legendarna aktorka znana, chociażby z kultowej roli w "Znachorze" stara się, aby ukochany miał wszystko, czego potrzebuje.

Krzysztof Orzechowski wrócił do domu, jego stan się poprawił

Krzysztof jest już w domu, dobrzeje po chorobie i raz jeszcze dziękuje za cudowne wsparcie - mówił w rozmowie z "Życiem na gorąco" Łukasz Maciejewski będący przyjacielem rodziny. Portal Pomponik dodaje, że sama Anna Dymna stara się, by mąż powoli odbudowywał swoje zdrowie oraz odporność. Krzysztof Orzechowski otrzymuje od żony napary oraz napoje mające wspomóc jego organizm, aktorka czerpie zapewne z naturalnych właściwości m.in. imbiru, czosnku, czy cytryny.

Źródło: Pomponik / TVN24

Ikea rozsyła dziś do tysięcy Polaków tego samego SMS-a. Też możesz go dostać, ważna informacja dla klientówIkea rozsyła dziś do tysięcy Polaków tego samego SMS-a. Też możesz go dostać, ważna informacja dla klientówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Objawy chorób widoczne na języku. Zaskakujące, jak wiele można z niego wyczytać
  3. Elegancka przystawka czy szybka sałatka dla rodziny? Ty wybierasz, carpaccio z buraka zrobisz w 5 minut, a efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  7. Tajemnicze odkrycie na dnie Morskiego Oka. Znamy szczegóły. Nieprawdopodobne
  8. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego