Anna Dymna. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 15 Listopada 2020

Anna Dymna znalazła swojego byłego męża na podłodze w kuchni, było już za późno. Gwiazda ma za sobą ogromną tragedię

Przez lata Anna Dymna zapadła w pamięci wielu osób nie tylko jako utalentowana aktorka, ale przede wszystkim jako ciepła i empatyczna osoba. Jej słowa trafiają do rzeszy ludzi, którzy cenią jej opanowanie i stanowczość, a przy tym umiejętność formułowania myśli, tak by nikogo nie urazić. Niestety prywatnie gwiazda nie miała tak dużo szczęścia, jak w życiu zawodowym. Okoliczności śmierci jej pierwszego męża, nadal nie są wyjaśnione.

Swoją sławę Anna Dymna zawdzięcza jedynie ciężkiej pracy i niesamowitemu talentowi aktorskiemu. Zachwycająca urodą oraz warsztatem artystka wie jednak, że życie to nie tylko słodkie chwile i odbieranie salwy oklasków od zachwyconych widzów. Niestety również gwiazdy borykają się z problemami życia codziennego.

Zmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBZmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBCzytaj dalej

Anna Dymna nie ukrywa, że jej pierwsze małżeństwo z Wiesławem Dymnym nie należało do najspokojniejszych, jednak okoliczności śmierci jej męża do dziś są zagadką dla wielu osób. Pewnego dnia weszła do kuchni i znalazło go martwego. Nie było szans na uratowanie jego życia, a wydarzenie to na zawsze odcisnęło piętno na aktorce. Udało się jej mimo wszystko pokonać demony przeszłości i znaleźć szczęście u boku innego mężczyzny, jednak kilka faktów na temat pierwszego poważnego związku Anny Dymnej do dziś jest przedmiotem wielu rozmów.

Opowieści Anny Dymnej o jej małżeństwie z Wiesławem Dymnym nie należą do typowych opowieści miłosnych

Związek Anny Dymnej z pierwszym mężem najlepiej opisać słowem "nietypowy". Para, chociaż miała wiele wspólnych cech i przyzwyczajeń, przedzielona była prawdziwym oceanem różnic. Niektóre słowa aktorki mogłyby być powodem do podjęcia interwencji, lecz kiedyś nieco inaczej postrzegano elementy relacji międzyludzkich. Większe przyzwolenie na skandaliczne zachowania były powodem wielu przemocowych związków.

Artyści słynący z temperamentu i zawziętości stworzyli coś niesamowitego, chociaż na początku nic nie wskazywało na to, by mieli w ogóle za sobą przepadać. Początek ich znajomości rozpoczął się od malowania nagiego ciała Anny Dymnej przez jej przyszłego męża. Na potrzeby produkcji, przy której wspólnie pracowali, Anna Dymna musiała zaprezentować się w stroju adamowym zakryta jedynie malunkiem kwiatów autorstwa Wiesława Dymnego. O ile to mogło stanowić początek pięknej historii, o tyle już drugie spotkanie tej dwójki nie wydaje się zdrową relacją.

Wiesław Dymny dość mocno nadużywał alkoholu. Właśnie on stał się powodem, skierowania do młodej Anny Dymnej słowotoku słów wypełnionego wulgarnym słownictwem, gdzie "k***a" pełniło funkcję przecinka. Aktorka zwróciła mu jedynie uwagę, żeby ciszej grał w tenisa stołowego, gdyż ona obok odpoczywa po męczącym dniu nagrań. Jak podaje portal Kobieta Wirtualna Polska, Anna Dymna miała go uderzyć w twarz, a Wiesław odpowiedział tym samym.

7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradni7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradniCzytaj dalej

W artykule opublikowanym przez "Urodę życia" podano, że po tym zdarzeniu Anna Dymna wyjechała, a kiedy wracała, to jej przyszły mąż miał powitać ją na dworcu z bukietem goździków. Właśnie ten moment wskazywany jest jako początek ich burzliwego związku. Niestety Wiesław Dymny przez niemal całe swoje życie borykał się z uzależnieniem od alkoholu, to mocno wpływało na ich codzienność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Zmiany w systemie egzaminowania kierowców. Będzie wystarczyć 15 minut, by pożegnać prawo jazdy
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

Zakochana Anna Dymna wiele wybaczała swojemu mężowi

Nałóg ukochanego nie był tajemnicą, a Anna Dymna często poruszała ten temat w mediach. Niestety choroba alkoholowa to problem, który wpływa na życie nie tylko uzależnionego, ale również jego najbliższych. Aktorka wyznała, że to czasy, w którym przyszło żyć Wiesławowi Dymnego, były bezpośrednią przyczyną jego uzależnienia.

- Nie umiał kombinować, niczego ukryć, przechytrzyć kogoś, kłamać, tylko walił prawdę prosto z mostu. [...] Jak się kocha, to nic nie jest ważne. Żadne kłopoty, żadne złe momenty, a te złe momenty nawet, wręcz odwrotnie, pogłębiają uczucie - mówiła Anna Dymna w rozmowie na temat swojego ukochanego. To właśnie komunizm oraz nieumiejętność przystosowania się do otaczającej go szarej rzeczywistości, gdzie jedynie cwaniacy odnosili sukcesy były powodem alkoholizmu Wiesława Dymnego.

Para wzięła ślub w 1972 roku, po zaledwie roku związku. Przez 6 lat przeżywali wspólnie lepsze oraz gorsze chwile, jednak nikt nie mógł przewidzieć tragedii i śmierci męża uwielbianej przez tłumy aktorki.

6 lat małżeństwa zakończone tragicznym wypadkiem

Anna Dymna była świadkiem wielu niepokojących zdarzeń z udziałem swojego męża, jednak jego śmierć była dla niej niewyobrażalną tragedią, po której sama miała wrażenie, że niedługo odejdzie z tego świata. Jakiś czas wcześniej doglądała ukochanego po tym, jak piwo pomylił ze żrącą substancją, przez co trafił do szpitala z poparzeniem języka oraz przełyku. Śmierć przyszła jednak zupełnie kiedy indziej.

Po tym, jak w ich wspólnym mieszkaniu wybuchł telewizor, a cały dobytek doszczętnie spłonął, młode małżeństwo samodzielnie przeprowadzało remont. Pewnego dnia Wiesław Dymny nie wrócił na czas do domu, a żona zaniepokojona tą absencją zdecydowała się sprawdzić, co takiego mogło się stać. Nie mogła przewidzieć, że gdy wejdzie do remontowanej przez męża kuchni znajdzie jego zwłoki. Największą zagadką jest sama przyczyna zgonu Wiesława Dymnego. Anna Dymna do dziś jej nie poznała.

Źródło: Kobieta Wirtualna Polska

Słynna prezenterka TVN ogłosiła radosną nowinę, mało osób się spodziewało. Cała Polska gratuluje, łzy wzruszeniaSłynna prezenterka TVN ogłosiła radosną nowinę, mało osób się spodziewało. Cała Polska gratuluje, łzy wzruszeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Internauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadna
   2. Idealnie chrupiące pieczone ziemniaki w zaledwie 20 min. Szef kuchni zdradził trik, jak zrobić je w ekspresowym tempie
   3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
   4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
   5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
   6. Klamka zapadła, zamykają już dzisiaj. Polskie lotnisko nie ma wyjścia
   7. Microsoft: Koreańscy i rosyjscy hakerzy atakują firmy produkujące szczepionki przeciw COVID-19