Anita Werner w ciężarówce. Instagram/https://www.instagram.com/anita_werner_official/
Źródło: Instagram/https://www.instagram.com/anita_werner_official/
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 27 Sierpnia 2020

Anita Werner prowadzi TIR-a. Pochwaliła się filmem z jazdy

Anita Werner wreszcie spełniła swoje marzenie. Dziennikarka TVN zawsze chciała poprowadzić dużą ciężarówkę. Nagranie z jazd próbnych zamieściła na swoim Instagramie, który założyła dopiero niedawno.

Prowadząca „Fakty TVN” pochwaliła się w social mediach, że udało jej się spełnić kolejne marzenie. Dziennikarka od zawsze pragnęła poprowadzić samochód ciężarowy. Całe wydarzenie udokumentowała na Instagramie, wliczając w to nagranie wideo.

Hipokryzja Magdaleny Ogórek? Przedstawiamy nagranie, na którym zaprzecza sama sobieHipokryzja Magdaleny Ogórek? Przedstawiamy nagranie, na którym zaprzecza sama sobieCzytaj dalej

Prywatna strona Anity Werner


Dziennikarka, która znana jest głównie z tematyki politycznej, w ostatnim czasie założyła konto na Instagramie. Internauci z zachwytem śledzą jej zdjęcia i filmy, które tam publikuje. Tym razem zdecydowała pochwalić się spełnieniem kolejnego życiowego marzenia. Okazuje się, że nie wszystkie marzenia gwiazd muszą wiązać się z ogromnymi pieniędzmi. Przyziemne marzenie dziennikarki udało spełnić się dzięki jej partnerowi, który zorganizował jej przejażdżkę TIR-em po placu manewrowym. Oczywiście pod czujnym okiem instruktora, który pomagał kontrolować auto.

Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło siećCzytaj dalej

Anita Werner za kierownicą TIR-a

Pod serią zdjęć opublikowaną na Instagramie, Anita Werner napisała: „Uważajcie, jak o coś prosicie, bo możecie to dostać. Ja od dawna powtarzałam, że bardzo chciałabym poprowadzić ciągnik siodłowy. No i proszę, poprowadziłam! Nawet z naczepą! Michał Kołodziejczyk zorganizował, a Krzysiek instruktor nauczył Dziękuję! Ależ to była przygoda! Pozdrawiam wszystkich kierowców TIR-ów! A wy macie czasem takie szalone pomysły?”.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Decyzja nagle podjęta. Rozpoczęcie roku szkolnego właśnie przesunięte, podano dokładny termin, kiedy dzieci pójdą do szkoły 2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna 3. Wiceminister wygadał się na temat nowego świadczenia dla emerytów. Ujawnił dokładną kwotę

Na nagraniu widać, że kobieta świetnie radzi sobie z dużym pojazdem. Prowadziła ciężarówkę zarówno z naczepą, jak i bez niej. Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem. Zdjęcie główne artykułu również pochodzi z konta Anity Werner.

Źródło: [msn.com, Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest decyzja w sprawie maseczek w szkołach. Minister Edukacji oficjalnie potwierdził
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła media