Andrzej Piaseczny. YouTube/Jastrząb Post/07.01.21/ScreenŹródło: YouTube/Jastrząb Post/07.01.21/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Stycznia 2021

Andrzej Piasek Piaseczny skończył 50 lat. Na urodziny życzył sobie jednego, chodzi o PiS

Za pośrednictwem mediów Andrzej Piaseczny powiedział, jakie życzenia kieruje do samego siebie. Skierował ostre słowa w kierunku Prawa i Sprawiedliwości, Konfederacji, a także pozostałych ugrupowań politycznych. - Je*** biedę, PiS i Konfederację - śmiał się.

  • 6 stycznia w późnych godzinach wieczornych Andrzej Piaseczny obchodził 50 urodziny
  • Na skromnej imprezie stawił się między innymi Adam Darski i Majka Jeżowska
  • Niespodziewanie na Instagramie ukazało się nagranie, na którym "Piasek" obraża partię rządzącą

Przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu wielokrotnie stronią od komentowania bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Wszystko przez wzgląd na lęk przed utratą fanów. Trend ten odwrócił się wraz z drastyczną polaryzacją społeczeństwa. Nawet Andrzej Piaseczny zdecydował się na ostre deklaracje.

„Je*** biedę, PiS i Konfederację" - Andrzej Piaseczny złożył sobie życzenia

„Piasek" pierwsze kroki na rynku muzycznym stawiał już w 1992 roku. Od tego czasu trudno dopatrzeć się jakichkolwiek wypowiedzi piosenkarza o charakterze politycznym. Autor przebojów nie odnosił się do działań rządu, sytuacji mniejszości seksualnych w Polsce, czy też prawa kobiet do decydowania o swoim ciele.

Uporczywe milczenie, choć w pełni zrozumiałe, wywołało liczne spekulacje ze strony fanów Andrzeja Piasecznego. Naprzemienne sugerowano mu prawicowe i lewicowe poglądy. Pogłoski zostały ostatecznie rozwiane już 6 stycznia, gdy muzyk upublicznił relacje z imprezy urodzinowej

„No i stało się. Tzn. stało się dokładnie 50 lat temu. Jak widać na opakowaniu prezentu od fanów wtedy też była środa :) czemu to mówię? A to nie wiem. Zakręcony jestem dzisiaj okrutnie. Pięknie dziękuję za moc życzeń, które ciągle jeszcze napływają. Co zrobić, kocham Państwa i nic na to nie poradzę" - podsumował wydarzenie za pośrednictwem Instagrama.

Daniel Olbrychski również przerwał milczenie ws. afery szczepionkowej. Zwrócił się do JandyDaniel Olbrychski również przerwał milczenie ws. afery szczepionkowej. Zwrócił się do JandyCzytaj dalej

Na InstaStories ukazała się zaś obszerna relacja z przedsięwzięcia. Warto zaznaczyć, że Andrzej Piaseczny wziął sobie zasady sanitarno-epidemiczne do serca. W imprezie wzięła udział niezwykle wąska grupa bliskim. Fani ujrzeli między innymi Adama Darskiego i Majkę Jeżowską

„Nergal" zachęcił jubilata do wygłupów przed kamerą. Niespodziewanie Piaseczny wypalił - J***ć biedę i bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam - k***a, co tego  - mogliśmy usłyszeć. Wokaliście miała wtórować jego menadżerka. - J**ać PiS, j**ać PiS.

Autor zaskakujących deklaracji po dwóch dniach o zajścia wciąż nie skomentował sprawy. Wiele wskazuje na to, że obraźliwe deklaracje miały być formą żartu. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Instagram/Andrzej Piaseczny/Adam "Nergal" Darski]