Andrzej Grabowski. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Stycznia 2020

Andrzej Grabowski podjął wyjątkową decyzję. "Świat według Kiepskich" otworzy się na najwierniejszych fanów

Andrzej Grabowski podjął wyjątkową decyzję. Choć można by zakładać, że aktorowi jest nie w smak wiązanie go tylko z jedną rolą, postanowił wykorzystać wizerunek Ferdynanda Kiepskiego w szczytnym celu. "Świat według Kiepskich" otwiera się na fanów z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chcielibyście spędzić dzień z serialowym Ferdkiem Kiepskim, przejść się po jego mieszkaniu i poznać sąsiadów? Teraz to możliwe. Kultowy aktor postanowił włączyć się w jedną z największych akcji charytatywnych w Polsce i przygotował dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę.

Ślub nie wystarczy, aby dostać rentę po zmarłym małżonku. Przełomowa decyzja sąduŚlub nie wystarczy, aby dostać rentę po zmarłym małżonku. Przełomowa decyzja sąduCzytaj dalej

Andrzej Grabowski otwiera drzwi do świata Kiepskich

Dzień u Państwa Kiepskich można wylosować na aukcji WOŚP. Czasu jest jeszcze sporo - ze względu na termin nagrań serialu, licytować się możemy do 12:00 26.01.2019. Niestety, cena już teraz jest wysoka, bo wynosi niemal 10 tys. zł.

- Spędź niepowtarzalny dzień na planie kultowego serialu „Świat według Kiepskich”, na który zaprasza osobiście Ferdek Kiepski, czyli Andrzej Grabowski. Nagrania odbędą się na przełomie stycznia i lutego we wrocławskim studio ATM, gdzie poznasz całą rodzinę Kiepskich i Ich sąsiadów! Wypijesz też kawę w serialowym bufecie z Andrzejem Grabowskim. Nie czekaj, licytuj! Taka aukcja się nie powtórzy - czytamy na stronie aukcji.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach

2. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

3. Syn posła zatrzymany przez policję. Posiadał niedozwolone substancje

4. Tadeusz Rydzyk nie miał szans w starciu z Jurkiem Owsiakiem. Kontrowersyjne badanie ujawniło preferencje Polek i Polaków

5. TVP przegrało proces. Musi przeprosić

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News