Andrzej Grabowski w jednym z wywiadów poruszył tematy z życia prywatnego. Opowiedział m.in. o swoim nieudanym życiu uczuciowym i rozwodach.. youtube.com/tvnpl
Źródło: youtube.com/tvnpl
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Grudnia 2019

Andrzej Grabowski opowiedział o dwóch nieudanych małżeństwach i trudnych rozwodach. Gorzko podsumował swoje życie uczuciowe

Andrzej Grabowski w obszernym wywiadzie, którego udzielił "Gali", poruszył wiele kwestii z jego życia prywatnego. Opowiedział między innymi o swoim nieudanym życiu uczuciowym i trudnych rozwodach. "Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów" - wyznał.

Uwielbiany przez wielu, a znany każdemu - serialowy Ferdek ze "Świata według Kiepskich", czyli Andrzej Grabowski, udzielił wywiadu dla magazynu "Gala". Aktor poruszł w nim wiele kwestii ze swojego życia prywatnego, choć z reguły rzadko to robi. Zdobył się na bardzo szczere wyznania. Opowiedział między innymi o nieudanych dwóch małżeństwach i trudnych rozwodach.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala. Opublikował znaczące zdjęcieTomasz Lis wyszedł ze szpitala. Opublikował znaczące zdjęcieCzytaj dalej

Andrzej Grabowski: "Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów"

Aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była aktorka Anna Tomaszewska, z którą ma dwie córki, a drugą Anita Kruszewska, która zajmuje się charakteryzacją filmową. Niestety, oba małżeństwa zakończyły się rozwodem.

W rozmowie dla "Gali", przeprowadzonej z Beatą Biały, aktor opowiedział o swoim życiu osobistym. Andrzej Grabowski wyznał, że rzadko bywa w domu, bo ciągle jest na różnych planach zdjęciowych czy na próbach w teatrze. Dodał, że lubi pracować i cieszy się, że wciąż ma taką możliwość, jednak to niesie za sobą czasem przykre konsekwencje - może odbić się na życiu prywatnym, w tym zniszczyć dobre stosunki małżeńskie, czego skutkiem może być nawet rozwód.

- Pewnie, że ucierpiało. Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez tę pracę - odpowiedział na pytanie czy coś ucierpiało w jego życiu przez pracę.

- Każdy, kto przeżył tyle lat, ma bagaż. Ale jeżeli pani zapytałaby, czy chciałbym mieć taki, to prawdopodobnie wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja ją kocham. Ale mnie się to nie udało. - dodał aktor.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Za bilety na film zapłacicie grosze. Multikino rozbiło bank

4. TVN zaliczyło niewybaczalną wpadkę. Widzowie robili zdjęcia telewizorów

5. Słynne małżeństwo zostało zamordowane lata temu. Dziś pojawił się akt oskarżenia

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia