Andrzej Duda opowiedział o swoich niecodziennych przeżyciach. (zdj. Il. ) ; Radosław Czarnecki/ Wikimedia CommonsŹródło: (zdj. Il. ) ; Radosław Czarnecki/ Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Maja 2020

Duda niespodziewanie ujawnił najdziwniejszy moment swojej prezydentury. “Z żoną zdębieliśmy”

Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej musi utrzymywać kontakt ze swoimi wyborcami. Przez wzgląd na pandemię koronawirusa dokonuje tego za pomocą mediów społecznościowych. Regularnie organizuje internetowe spotkania z Polakami, na których odpowiada na trapiące ich pytania. Tym razem zaskoczył widzów nietypową historią ze swojego życia.

Obecnie urzędujący prezydent walczy o utrzymanie dobrych relacji z opinią publiczną. Na ostatnim, zorganizowanym przez niego live-ie postanowił udzielać odpowiedzi nie tylko na tematy polityczne. Poza rozmową na temat wydarzeń wokół "Trójki" czy procesu odmrażania gospodarki, Duda postanowił opowiedzieć o swoim niecodziennym przeżyciu. Jak sam tłumaczy, to z czym musiał się zmierzyć, wywołało szok u pary prezydenckiej.

Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyDzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyCzytaj dalej

Andrzej Duda opowiedział o swoich niecodziennych przeżyciach

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie tłumaczył, że do formy internetowych pytań i odpowiedzi należy podejść z przymrużeniem oka. Rozmówcy odpytywali swojego prezydenta o kwestię wsparcia dla przedsiębiorców. Nie brakowało jednak tematów ulubionych dań, czy najciekawszych przeżyć podczas prezydentury. Ostatnie z nich przywołało poruszające wspomnienia Andrzeja Dudy. Wyjaśniał, że gdy odwiedzał grupę strażaków, jeden z nich zdecydował się na zaskakujące posunięcie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony
2. Marki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeś

W dalszej części rozmowy wyjaśnił, że poruszającym działaniem jednego ze strażaków było wyjęcie pierścionka zaręczynowego. Postanowił on oświadczyć się swojej ukochanej w obecności pary prezydenckiej. Andrzej Duda wprost stwierdza, że razem ze swoją żoną "zdębieli", obserwując wydarzenia, jakie miały miejsce na spotkaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana dla wszystkich użytkowników Allegro. Serwis wprowadza prowizję od kosztów dostawy
  2. Odkryto kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu w Warszawie. Nowe zakażenia w stolicy
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Od 1 czerwca nowe obostrzenia. Nie ma wyboru, muszą je wprowadzić
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News