Andrzej Duda. Twitter/DankaWoznickaŹródło: Twitter/DankaWoznicka
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 26 Czerwca 2020

Dantejskie sceny na wiecu Andrzeja Dudy. Doszło do przepychanek

Andrzej Duda na finiszu kampanii postanowił odwiedzić Konin (woj. wielkopolskie). Tuż przed spotkaniem z prezydentem doszło do przepychanek pomiędzy jego zwolennikami i przeciwnikami.

Zbliżające się wielkimi krokami wybory prezydenckie wywołują olbrzymie emocje po obu stronach politycznego sporu. Walka na finiszu jest wyrównana jak nigdy.

Lokalny polityk PiS wysyłał nastolatkowi odrażające treści. Postawiono mu poważne zarzutyLokalny polityk PiS wysyłał nastolatkowi odrażające treści. Postawiono mu poważne zarzutyCzytaj dalej

Andrzej Duda w Koninie

Prezydent pojawił się w Koninie około 9 rano. Pierwszym punktem wizyty było targowisko, gdzie spotkał się z mieszkańcami miasta. W trakcie spotkania wybuchła awantura. Dwie kobiety z flagą Strajku Kobiet zaczęły krzyczeć do prezydenta "Będziesz siedział!" oraz "Konstytucja, Konstytucja". Wywołało to olbrzymią agresję wśród zwolenników Andrzeja Dudy. Doszło do przepychanek pomiędzy nimi a protestującymi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa

Jak relacjonuje Radio Zet, łącznie na spotkaniu pojawiło się około 200 mieszkańców Konina. Wśród nich pojawili się również niezadowoleni z niezrealizowanych przez Andrzeja Dudę obietnic wyborczych. Padło m.in. pytanie o zapowiadane przez prezydenta 100 tysięcy mieszkań oraz obniżkę VAT - Nie wszystko od razu się udaje - tłumaczył się prezydent.

Andrzej Duda ma jeszcze w planach odwiedzić dziś Śląsk, gdzie spotka się z mieszkańcami Krzepic, Rybnika i Skoczowa. Objazd po kraju zakończy w Małopolsce, w Starym Sączu, gdzie ok. godz. 23 spotka się z mieszkańcami miasta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, przyjrzyj się swojej tablicy rejestracyjnej. Za jedną rzecz możesz dostać mandat, nawet do 1000 zł
  2. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju

Źródła: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News