Andrzej Duda i zakochana w nim kobieta. Jest reakcja sztabu wyborczego.. Twitter/Jolka Rosiek/@91lorealou
Źródło: Twitter/Jolka Rosiek/@91lorealou
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Lutego 2020

Odpowiedź ze sztabu wyborczego Dudy w sprawie jego wielbicielki. Nikt się tego nie spodziewał

Andrzej Duda od jakiegoś czasu musi mierzyć się z medialnym zamieszaniem, jakie narosło wokół zakochanej w nim kobiety. Sprawa wywołuje sporo kontrowersji. Wszystko to za sprawą jej wpisów i publikowanych zdjęć z prezydentem na Twitterze. 27-letnia Jolka Rosiek wyznaje Dudzie miłość i sugeruje, że coś ich ze sobą łączy lub łączyło i próbuje za wszelką cenę to udowodnić. Młoda kobieta nie odpuszcza i idzie w zaparte, a kilka dni temu nagrała nawet kilkuminutowy film, w którym dalej podtrzymuje swoje stanowisko w tej sprawie. Jest w końcu reakcja sztabu wyborczego.

Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, zabrał swój głos w sprawie wielbicielki i domniemanej "kochanki" prezydenta i dementuje plotki. Wygląda na to, że prezydent ma do czynienia ze zwykłą psychofanką i stalkerką, jak można było się zresztą spodziewać.

Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?Czytaj dalej

Andrzej Duda i zakochana w nim kobieta. Jest reakcja sztabu wyborczego. Bielan dementuje. "Ewidentna stalkerka"

Jak informuje "Onet", do sprawy po raz pierwszy odniósł się ktoś z bliskiego otoczenia prezydenta. Co prawda Andrzej Duda we własnej osobie wciąż milczy. Prezydent niczego nie potwierdza ani nie zaprzecza. Ewidentnie ignoruje sprawę. Jednak nie ma co się dziwić i prezydent nie musi zajmować się takimi, nazwijmy to - głupotami - skoro ma od tego ludzi. Ci także podchodzą do sprawy bez większych emocji i z dystansem, a jedynie w krótki sposób dementują te plotki, nie przywiązując sprawie zbyt dużej uwagi. Mamy odpowiedź Adama Bielana ze sztabu wyborczego prezydenta.

- Mamy ewidentną stalkerkę, osobę która, pytanie - czy ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy też ma takie zadanie, żeby dokleić się za wszelką cenę do prezydenta - stwierdził Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy na antenie Polsat News.

Jak ustalił "Onet", Służba Ochrony Państwa wie o co najmniej kilku kobietach, które bardzo często próbowały nawiązać kontakt z prezydentem Dudą. Rzecznik SOP zapewnił, że w czasie spotkania w Zakliczynie, gdzie była obecna wielbicielka Dudy Jolka Rosiek i zrobiła sobie z prezydentem wymowne zdjęcia, które później wykorzystała do swoich celów, głowie państwa nie groziło żadne niebezpieczeństwo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skakały po szczelnie zamkniętym worku, z którego słychać było straszne dźwięki. Skandaliczne zachowanie matki i córki
2. Małgorzata Kożuchowska miała kolizję. Jaguar uderzył w mercedesa w centrum Warszawy

Jak czytamy na "Onecie", w ocenie rzecznika kampanii Andrzeja Dudy mamy do czynienia z "lawiną organizowanego przez partię opozycyjną hejtu" oraz "brutalnymi uderzeniami" w stronę rodziny prezydenta.

Adam Bielan dodał, że Służba Ochrony Państwa dokonuje wszelkich starań, aby zapewnić ochronę głowy państwa, jednak nie jest w stanie sprawdzić każdego.

- Mimo, że na spotkaniach wyborczych SOP robi wszystko, by zabezpieczyć życie i zdrowie prezydenta, to nie jest możliwe, żeby sprawdzić wszystkie osoby, które podchodzą do prezydenta - tłumaczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski zaczął gwiazdorzyć? Zaskakujące zachowanie po świetnym meczu
  2. Polacy mogą masowo zarobić na koronawirusie. Wystarczy, że masz 22 zł, ale już wkrótce może być za późno
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Polskie biuro podróży anuluje wycieczkę i wprowadza modyfikacje wyjazdów. Zmiany dotkną wielu turystów