Andrzej Duda. facebook.com/andrzejdudaŹródło: facebook.com/andrzejduda
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 24 Czerwca 2020

Andrzej Duda zostanie poddany testowi na obecność koronawirusa. Informacja została właśnie potwierdzona

Andrzej Duda odwiedza dziś Stany Zjednoczone. Jego wizyta w Waszyngtonie będzie pierwszą oficjalną wizytą po lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. W związku z tym prezydent Duda będzie musiał poddać się testowi na obecność patogenu.

Informację o konieczności poddania się testowi na koronawirusa potwierdziła w rozmowie z TVN24 Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce.

Atak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliAtak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliCzytaj dalej

Andrzej Duda w USA

Tematem dzisiejszych rozmów pomiędzy Donaldem Trumpem a Andrzejem Dudą będzie najprawdopodobniej ewentualne zwiększenie obecności wojsk amerykańskich w Polsce. Według przecieków medialnych poruszony ma być również temat budowy elektrowni atomowej przy wsparciu amerykańskiej technologii oraz kredytowania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat

Najwięcej kontrowersji budzi jednak możliwość przemieszczenia do Polski amerykańskiej broni atomowej. Głosy na ten temat pojawiają się w związku z coraz częściej podnoszonymi w Niemczech protestami przeciwników obecności arsenału nuklearnego w tym kraju. O to, czy temat będzie poruszany z amerykańskim prezydentem pytał również Rafał Trzaskowski, wskazując na to, że taki pomysł może mieć problem z uzyskaniem poparcia wśród Polaków. Miał zresztą rację, ponieważ jak wykazał wewnętrzny sondaż Koalicji Obywatelskiej, przeciwnych takiemu rozwiązaniu jest aż 80% Polaków. Poparcie zaś wyraża jedynie 12% badanych.

Dziś około godziny 21 planowana jest wspólna konferencja obu prezydentów, na której ogłoszone zostaną ustalenia spotkania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadza ogromne zmiany na stacjach paliw. Przygotuj się, może czekać cię niemały problem
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Absurdalny atak Wiadomości TVP na Rafała Trzaskowskiego. Materiał przejdzie do historii, zadziwiające zarzuty
  4. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  5. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  6. Ważne zmiany w Kodeksie Pracy. Jeden punkt szczególnie ucieszy wszystkie Polki

Źródło: Super Express, TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News