Andrzej Duda Jolka. YouTube / małopolanka93
Źródło: YouTube / małopolanka93
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 24 Lutego 2020

Zarzucająca Dudzie romans fanka ujawniła się i nagrała film. Postawiła prezydentowi ultimatum

Andrzej Duda w ostatnim czasie boryka się z niemałym problemem wizerunkowym. W sieci ujawniła się bowiem jego fanka, która twierdzi, że miała romans z prezydentem. W udostępnionym właśnie na Twitterze filmie kobieta postawiła politykowi uczuciowe ultimatum.

Andrzej Duda prowadzi obecnie kampanię przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Jej start pokrył się w czasie z ujawnieniem się w sieci fanki polityka, Jolki Rosiek. Młoda kobieta twierdzi, że w przeszłości miała z nim burzliwy romans. Jednocześnie nie przedstawia jednak w sprawie żadnych dowodów, regularnie wyznając jedynie prezydentowi miłość na swym profilu na Twitterze. Sam Duda nie udzielił w sprawie żadnego komentarza.

ZUS rozpoczął obławę. Wcześniej zatrzymał wypłatę świadczeń dla 40 tys osóbZUS rozpoczął obławę. Wcześniej zatrzymał wypłatę świadczeń dla 40 tys osóbCzytaj dalej

Andrzej Duda bohaterem filmu Jolki Rosiek

Niespodziewanie w sieci ukazał się filmik, na którym Rosiek opowiedziała historię rzekomego romansu ze swej perspektywy. Kobieta nadal utrzymuje, że nawiązała z politykiem bliższą relację. Osobą, która doprowadziła do jej przerwania, miał się jej zdaniem okazać Jarosław Kaczyński.

- Wszystko jest prawdą, niczego sobie nie wymyśliłam. Nie jestem osobą chorą. Spotykaliśmy się z Andrzejem (...) od 2015 roku. Agata o nas wiedziała od początku. Gdy poznaliśmy się z Andrzejem, oni byli w trakcie unieważnienia małżeństwa - stwierdziła Rosiek z uśmiechem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akcja straży w parku Moczydło. Łabędź zaplątał się w linkę wędkarską
2. Skandaliczne zachowanie w Warszawie. Wyrzucili trumnę na przystanku

Kobieta dodała, że nie uważa się za stalkerkę, gdyż prezydent nigdy nie powiedział jej, aby przestała się do niego odzywać, czy też wypowiadać na jego temat. Nadal przekonywała także, iż związek z nią byłby dla Dudy ucieczką ze świata polityki. Poza tym zwróciła się do prezydenta, aby ten potwierdził ich rzekomy romans. Postawiła mu też niezwykle uczuciowe ultimatum - powiedziała, że jeżeli się do niej nie przyzna, to "będzie miała powód, żeby go znienawidzić".

Zadziwiający film pod lakonicznym tytułem "Jolka" możecie zobaczyć poniżej:

Niestety nagranie po ponad godzinie zostało usunięte z YouTube. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach do tego doszło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młodzieżowa reprezentacja Polski ma nowego trenera. Dla pracy z kadrą rozwiązał umowę z klubem
  2. Dostaniesz przelew, pożegnaj przyznany zasiłek. ZUS zabierze pieniądze
  3. Była jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. "Czterej pancerni i pies" zrujnowali jej karierę
  4. Dziennikarz w szale po głośnej publikacji "Gazety Wyborczej". "Zera, powinny zniknąć"
  5. Klienci Biedronki i Aldi tracą nawet po 150 zł. Urząd przyjrzy się cwanemu procederowi
  6. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski

Źródło: Twitter