Andrzej Duda podjął ważny krok w kierunku działań walki z przestępczością pedofilską.. Zuma / SplashNews.com/East NewsŹródło: Zuma / SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Maja 2020

Andrzej Duda podjął nagłą decyzję. Chodzi o państwową komisję ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii

Andrzej Duda podjął ważny krok w kierunku działań walki z przestępczością pedofilską. Prezydent powołał nowego członka państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii. Decyzję głowy państwa potwierdził jego rzecznik Błażej Spychalski.

Za sprawą nagłej decyzji prezydenta, powołany został nowy członek państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii. Informację potwierdza rzecznik Dudy.

Skandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaSkandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaCzytaj dalej

Andrzej Duda powołał nowego członka państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii

Nowym członkiem państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii została Justyna Kotowska z Instytutu Psychiatrii i Neurologii Kliniki Psychiatrii Sądowej. Decyzję o powołaniu Justyny Kotowskiej na to stanowisko potwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

- O powołaniu Julii Kotowskiej zdecydowały przede wszystkim jej kompetencje i doświadczenie, ponieważ niejednokrotnie miała ona kontakt z osobami, które popełniły czyn zabroniony - zdradził Spychalski dla WP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Żona Kosiniaka-Kamysza otrzymała odpowiedź na list do Agaty Dudy. Będziecie zaskoczeni
2. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

26 wrzenia 2019 roku weszła w życie ustawa dotycząca państwowej komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15. Jak poinformowano, pierwszy raport powinien być gotowy w ciągu roku od wprowadzenia ustawy.

Jak czytamy w komunikacie na stronie prezydent.pl, w skład komisji ma wchodzić siedmiu członków, z czego trzech z nich większością trzech piątych w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów powołanych ma zostać przez Sejm. Senat ma za zadanie wskazać jednego czlonka oraz po jednym członku komisji przypada wybór ze strony Prezydenta, Premiera oraz Rzecznika Praw Dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa liczba zachorowań w ciągu doby - WHO bije na alarm
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Co najmniej 80 osób nie żyje, masowa ewakuacja, pandemia wszystko utrudnia. Tragiczne wiadomości ze świata

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News