Andrzej Duda ma psychofankę, która nie odpuszcza.. twitter.com/91lorealou
Źródło: twitter.com/91lorealou
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Lutego 2020

Przyjaciółka psychofanki prezydenta potwierdza ich romans na nagraniu. O co chodzi?

Andrzej Duda ma psychofankę, która nie odpuszcza. Zakochana w prezydencie kobieta to 27-letnia Jolka Rosiek, mieszkanka Małopolski. Prezydent od jakiegoś czasu musi mierzyć się z medialnym zamieszaniem, jakie narosło wokół zakochanej w nim kobiety. Wszystko to za sprawą jej wpisów i publikowanych zdjęć z Dudą na Twitterze. Młoda kobieta wyznaje miłość prezydentowi. Sugeruje przy tym także, że coś ich ze sobą łączy i próbuje za wszelką cenę to udowodnić. Na profilu domniemanej kochanki prezydenta pojawiły się nawet screeny SMS-ów, jakie ten miał do niej wysyłać. Teraz poszła o krok dalej - jej przyjaciółka, jako świadek ich miłości, potwierdza wszystko w nagraniu i to, że nawet mieli się ze sobą spotykać.

Jolka Rosiek, czyli psychofanka i domniemana kochanka Andrzeja Dudy nie odpuszcza i publikuje na Twitterze kolejne wpisy, które mają udowodnić jej wiarygodność, co do ich romansu i tego, że spotykali się ze sobą. Młoda kobieta publikuje m.in. screeny wiadomości SMS-owych ich rzekomej prywatnej korespodencji. Kobieta twierdzi, że za tymi SMS-ami stoi prezydent we własnej osobie i jest przekonana, że ją kocha. Jolanta zaprzecza, że jest psychofanką i stalkerką, jak nazywają ją media. W swoich wpisach apeluje także do prezydenta Dudy, aby ten potwierdził ich miłość i romans.

Nagranie chwyta za serce. Efekty znęcania się nad 9-letnim chłopcemNagranie chwyta za serce. Efekty znęcania się nad 9-letnim chłopcemCzytaj dalej

Andrzej Duda i szum wokół jego psychofanki. Jej przyjaciółka potwierdza ich "romans" i "miłość" na nagraniu zamieszczonym w sieci

Wczoraj Jolka Rosiek zdecydowała się pójść o krok dalej i opublikowała 3-minutowy filmik nagrany przez jej przyjaciółkę. Na nagraniu słyszymy potwierdzenie wiarygodności słów Jolki i jej domniemanego romansu z prezydentem Andrzejem Dudą. Kobieta mówi o spotkaniach i że Jolka i prezydent mieli nawet spotykać się w jej obecności.

"Potwierdzam to, co mówi Jolka, czyli że ona się z Andrzejem spotykała i spotykała się w moim towarzystwie, także ja mogę to potwierdzić, że taka sytuacja miała miejsce i biorę na siebie pełną odpowiedzialność za to, co teraz mówię" - mówi przyjaciółka Jolki na nagraniu zamieszczonym w serwisie YouTube.

Kobieta dodaje, że sam Duda nigdy nie powie prawdy i nie przyzna się do romansu z Jolką i do ich miłości, bo się boi.

"Cała ta sytuacja zaczyna być śmieszna, bo Andrzej cały czas pragnął tego, żeby się z Jolką spotkać i kiedy miał okazję, żeby się spotkać, to się bał" - dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Skandal w Warszawie. Zbezcześcili dorobek zmarłego powstańca. Wyrzucili książki i dokumenty z Powstania na śmietnik

Przyjaciółka Jolki apeluje do prezydenta: "Andrzej, jeśli to oglądasz, to nie rozumiem Cię naprawdę. Bo jeżeli prawdą jest to, co mówiłeś, że kochasz, to powinieneś to udowodnić teraz, bo masz okazję. Masz okazję uwolnić się od tych ludzi, a po drugie okazję być z ukochaną kobietą".

Cała sprawa wciąż wydaje się mało wiarygodna, żeby nie powiedzieć śmieszna i żałosna, jednak zadziwiające jest to, że służby i bliskie otoczenie prezydenta niczego nie dementują ani w żaden sposób nie reagują. A kobieta pozwala sobie na zdecydowanie za dużo i nie odpuszcza.

twitter.com/91lorealou

Nagranie przyjaciółki Jolki Rosiek znajdziecie tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

2. Nawet 10 tysięcy złotych dla rodzin z dziećmi. Już niedługo mogą liczyć na przypływ gotówki

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów