Andrzej Duda. (zdj. Il. ) ; WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Sierpnia 2020

Andrzej Duda z towarzyszką mieli wypadek na skuterze, do akcji ruszył SOP. Zadziwiające słowa człowieka prezydenta

Andrzej Duda wspólnie z nieznaną pasażerką przeżył wypadek na wodnej motorówce. Prezydenta z opresji uratowali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Współpracownik prezydenta Andrzej Dera skomentował całą sytuację. Wskazał, że głowa państwa zachowała się "jak prawdziwy facet".

Od kilku dni Andrzej Duda przebywa na urlopie. Pod ochroną SOP-u korzysta z atrakcji, jakie oferuje Jurata. Przedstawiciel obozu rządzącego wspólnie z nieznaną kobietą prowadzili motorówkę. Niespodziewanie maszyna przewróciła się, a prezydent razem z pasażerką trafili do wody. Podsekretarz stanu w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" zadeklarował, że nie zna tożsamości osoby, która towarzyszyła głowie państwa. Dodał też, że wypadek nie przerwał prezydenckich wczasów.

Lidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmoLidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmoCzytaj dalej

Andrzej Duda zaliczył poważny wypadek

Na pytanie, jak czuje się Andrzej Duda członek Kancelarii Prezydenta odpowiedział, że jeszcze nie wie, ale myśli, że tak, jak każdy facet. - Otrzepał się i dalej wypoczywa - komentował dla dziennikarki "Gazety Wyborczej". Wiele kontrowersji narosło też wokół licencji na prowadzenia motorówki. "Gazeta Wyborcza" wysłała oficjalne zapytanie do Kancelarii Prezydenta, jednak ta nie odpowiedziała na wątpliwości dziennikarzy.

Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i PolakówZamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i PolakówCzytaj dalej

Wyjaśnijmy, że pojazd, którym poruszał się Andrzej Duda może rozpędzić się nawet do 120 kilomentrów na godzinę. Jeden z ekspertów w rozmowie z "Super Expressem" wskazał, że uderzenie w wodę z taką prędkością jest porównywalne do uderzenia o beton. Sławomir Gicewicz, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na Warmii i Mazurach skrytykował prezydenta za brak kasku w trakcie jazdy. - Mądrzy ludzie zakładają na skuter także kask - ocenia dla "Super Expressu".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dym widać z oddali, na miejscu trwa wielka akcja służb. Napływają kolejne wiadomości o poszkodowanych w tragedii za granicą 2. Poszli na spacer z psem i pożałowali. Mandaty były już przygotowane, łatwo się naciąć

Andrzej Duda po ostatnich wyborach prezydenckich nie schodzi z nagłówków największych mediów. Okazuje się, że nawet na wczasach potrafi wywołać niemały skandal. Wciąż nie wiemy też, z kim podróżowała głowa naszego państwa. Niewykluczone, że tożsamość jego kompanki poznamy już w najbliższej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadać
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: [Gazeta Wyborcza/Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!