Andrzej Duda i Hot16challenge. youtube.com/W Pałacu Prezydenckim
Źródło: youtube.com/W Pałacu Prezydenckim
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Maja 2020

Miażdżąca krytyka rapu prezydenta Dudy. Posypały się wulgaryzmy, polski artysta jest zbulwersowany

Andrzej Duda wprawił w osłupienie znaczną część społeczeństwa, odpowiadając na nominację do zaangażowania się w akcję #Hot16Challenge2. Udział prezydenta w wyzwaniu postanowił skomentować raper Tede. Jak można się spodziewać, nie zabrakło ostrych słów.

Choć nie zdążyły jeszcze umilknąć echa udziału w akcji Janusza Korwin-Mikkego, internet musiał zmierzyć się z kolejnym nieposiadającym precedensu wydarzeniem. Obecnie urzędujący prezydent sam wziął bowiem udział w #Hot16Challenge2, a jego zwrotka wypełniona zyskującymi niemal legendarny status słowami o "walce z ostrym cieniem mgły" obejrzano już niemal 3,5 mln razy.

Do nagrania rapującego Dudy postanowił odnieść się Jacek Graniecki, znany pod pseudonimem Tede raper z przeszło 25-letni stażem.

Macierewicz odleciał w Radiu Maryja. Wymyślił teorię spiskową o pandemii, ręce opadająMacierewicz odleciał w Radiu Maryja. Wymyślił teorię spiskową o pandemii, ręce opadająCzytaj dalej

Andrzej Duda nominował premiera Morawieckiego

– Co się wydarzyło, to się już, k****, nie odwydarzy – zaczął Tede w opublikowanym w serwisie YouTube nagraniu. Cytowany przez Radio ZET raper ocenił, że "zamknąć ten challenge" mogą teraz jedynie Tadeusz Rydzyk oraz Jarosław Kaczyński.

Przypomnijmy, że wraz ze wspomnianą akcją ruszyła charytatywna zbiórka mająca na celu pomoc w walce z epidemią. Zarówno nominowani, jak i sami fani mogą bowiem wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorach
2. Twój majątek może czekać konfiskata bez wyroku sądu. Resort forsuje bardzo surowe prawo, ludzie już protestują

Do powyższego faktu – jak i nominowania premiera Mateusza Morawieckiego – w ostrych słowach odniósł się Tede: – Może się mylę, ale czy właśnie prezydent naszego kraju nominował premiera naszego kraju do wzięcia udziału w akcji, której celem jest pomaganie służbie zdrowia, ponieważ nasz kraj sobie nie daje rady? Czy, k****, mi się wydaje, czy tak jest? Czy po prostu chodzi tylko o rapowanie?

– To zabrnęło za daleko – zapewnia w opublikowanym nagraniu. I dodaje: – Uważam, że to bardzo nieuczciwe i stanowczo protestuję przeciwko robieniu sobie kampanii wyborczej na akcji charytatywnej, bo chyba nie mamy wątpliwości, że to element kampanii wyborczej.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Najnowsze wyniki badań dają zaskakujące wyniki. Tysiące Polaków już przeszło koronawirusa
    2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
    3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
    4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
    5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
    6. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą

Źródło: youtube.com/RAP MISTRZ / radiozet.pl