Andrzej Duda wiec wyborczy. Twitter/Rafał MiżejewskiŹródło: Twitter/Rafał Miżejewski
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Czerwca 2020

Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy

Andrzej Duda zaskoczył swoim zachowaniem. Podczas jednego z wieców wyborczych prezydent otrzymał pytanie dotyczące systemu sądownictwa. Przypomnijmy, że zarzucił sędziom członkostwo w PZPR oraz skazywanie protestujących podczas stanu wojennego. Temat ten został pociągnięty przez media na ostatniej konferencji prasowej.

Andrzej Duda kilka dni temu rozpoczął podróż po całej Polsce. W dużych oraz małych miejscowościach regularnie spotyka się z Polakami. Wciąż próbuje przekonać jak największą grupę rodaków do swojej kandydatury. Podczas pobytu w Bytowie ocenił on tak zwanych "starych sędziów". W rozmowie z oburzonym wyborcą uznał ich za komunistów. - Proszę pana, o czym pan mówi, o tych komuchach, którzy tam zasiadali, PZPR-owcach, co skazywali ludzi w stanie wojennym?! Niech pan nie żartuje - odpowiadał Duda.

Setki osób pojawią się dziś pod Pałacem Prezydenckim. Podobnego protestu jeszcze nie było, zaskakujące szczegółySetki osób pojawią się dziś pod Pałacem Prezydenckim. Podobnego protestu jeszcze nie było, zaskakujące szczegółyCzytaj dalej

Andrzej Duda nie umiał odpowiedzieć na pytanie dziennikarza

Reporter stacji Polsat News postanowił poprosić Andrzeja Dudę o komentarz do jego wypowiedzi. Rafał Miżejewski, bo o nim mowa, zapytał o konkretne nazwiska sędziów, których miał na myśli podczas rozmowy ze zwolennikiem opozycji. Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości nie potrafił udzielić odpowiedzi na stawianie przez dziennikarza pytania. Chwilę później dziennikarzstracił możliwość rozmowy z kandydatem na prezydenta Polski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Arcybiskup Marek Jędraszewski nie mógł sobie darować. Grzmiał i straszył z ambony, wszystko trafiło do sieci
2. Katastrofa nadeszła w ciągu 5 minut. Wstrząsające zdjęcia z chwil grozy obiegły internet

Andrzej Duda nie był zachwycony rozmową z przedstawicielem Polsatu. Redaktor za pomocą mediów społecznościowych umieścił krótkie nagranie z dyskusji z głową państwa. Jego wpis na Twitterze szybko przykuł uwagę internautów. - O tych, którzy skazywali ludzi w stanie wojennym - odpowiedział Duda Rafałowi Miżejewskiemu. Link do nagrania możecie znaleźć TU.

Andrzej DudaZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w biurach podróży po wielkich obniżkach, znowu idą do góry. Jak kupować wakacje, to jeszcze teraz
  2. Ogromny pożar w Warszawie. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Moc smaku w robaku! Żywność z owadów w jednej z głównych sieci marketów w Polsce

Źródło: [Twitter/Rafał Miżejewski]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News