Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Marca 2020

Tajemnicze nocne spotkanie Andrzeja Dudy z prezesem PiS. Spiskowali?

Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński odbyli nocne spotkanie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Choć na myśl w sposób naturalny nasuwa się temat kluczowej dla dalszych losów PiS kampanii prezydenckiej, część komentatorów twierdzi, że panowie dyskutowali także o TVP.

Z informacji przekazanych przez Polsat News wynika, że do spotkania między prezydentem a prezesem Prawa i Sprawiedliwości doszło wczoraj po godzinie 21.30 w budynku BBN. Trwało 11 minut, a Dudzie towarzyszył szef jego gabinetu – Krzysztof Szczerski.

Treść tajnej rozmowy nie jest, rzecz jasna, znana, wydaje się jednak, że mogła ona dotyczyć dwóch tematów: zbliżających się wyborów prezydenckich bądź ustawy gwarantującej mediom publicznym 2 mld zł rekompensaty.

Zdjęcia mówią same za siebie. Rydzyk wydaje nasze pieniądze bez zastanowieniaZdjęcia mówią same za siebie. Rydzyk wydaje nasze pieniądze bez zastanowieniaCzytaj dalej

Andrzej Duda i 2mld zł dla TVP

Przypomnijmy, że wspomniana ustawa nadal czeka na prezydenckim biurku. Na podpisanie lub zawetowanie ustawy gwarantującej TVP i Polskiemu Radiu 1,95 mld zł Andrzej Duda ma czas do 6 marca.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przykre szczegóły pogrzebu Pawła Królikowskiego. Rodzina żegna aktora, detale miejsca i data pochówku
2. Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne

Wirtualna Polska informowała wczoraj, że swoje poparcie dla ustawy abonamentowej prezydent miał uzależnić od odwołania z funkcji prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego. Z informacji przekazanych przez portal wynika jednak, że na takie rozwiązanie nie zgadza się prezes Kaczyński, która ma stać murem za Kurskim. Zdaniem WP Duda zawetuje ustawę, jeśli prezes TVP nie pożegna się z pełnioną funkcją.

Warto wspomnieć, że opozycja wielokrotnie apelowała o to, by pieniądze te przeznaczyć na dofinansowanie polskiej onkologii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. T. Lewandowski w wymownych słowach o polskim sporcie. "Koronawirus już dawno dopadł związek! Stałem się wrakiem"
  2. Galeria zagra na nosie zakazowi handlu. Ma sposób na jego ominięcie
  3. Nie żyje wiceminister. Zmarł były dyrektor Muzeum Wojska Polskiego, prof. dr hab. Janusz Cisek
  4. Na listach poparcia prezydenta znaleziono podpisy zmarłych. PKW zawiadomiła prokuraturę, chodzi m.in. o Ligę Obrony Suwerenności
  5. Papież Franciszek został przebadany pod kątem koronawirusa. Miał dreszcze od gorączki i silny kaszel
  6. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, 9 ofiar śmiertelnych. Zniszczenia są ogromne, tornado za granicą

Źródło: TVN 24 / WP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News