Andrzej Duda podczas konferencji prasowej. Twitter/ Polska NormalnaŹródło: Twitter/ Polska Normalna
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Andrzej Duda zaliczył wpadkę. Jeden szczegół nagrania przykuł uwagę internautów

Andrzej Duda podczas swojego wystąpienia w mediach zaliczył kolejną wpadkę. Jeden, banalny szczegół z nagrania zwrócił szczególną uwagę internautów. Przez ten błąd nikt nie mógł skupić się na słowach prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Zadaniem prezydenta jest między innymi godne reprezentowanie kraju. Wielu internautów postanowiło przypomnieć o tym Andrzejowi Dudzie podczas jego wystąpienia na konferencji prasowej poświęconej wręczeniu Orderów Orła Białego. Głowa naszego państwa zaskoczyła opinię publiczną swoim ubiorem. To, co ujrzeliśmy, może stanowić naruszenie obowiązujących w Polsce norm. Internauci są zadziwieni jednym, specyficznym elementem stroju Dudy.

Już jutro listonosz może zapukać do waszych drzwi. Rozpocznie się roznoszenie pakietów wyborczychJuż jutro listonosz może zapukać do waszych drzwi. Rozpocznie się roznoszenie pakietów wyborczychCzytaj dalej

Andrzej Duda: Nietypowy element ubioru Prezydenta Polski

Wobec Andrzeja Dudy internauci bardzo często są bezlitośni. Od razu odkryli, że występujący przed kamerami prezydent przemawia do mediów w potarganych rękawiczkach. Całe zdarzenie pogarsza fakt, że przyszedł w nich na bardzo prestiżowe wydarzenie, jakim jest przyznanie Orderów Orła Białego. Dla ludzi zajmujących się kulturą oraz protokołem dyplomatycznym jest to sytuacja niedopuszczalna. Wielu odebrało to również, jako brak szacunku wobec laureatów odznaczenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kasia Kowalska oskarżona o zarabianie na pandemii. Padły mocne słowa
2. Sklepy budowlane i meblarskie z nowymi zasadami działania. Wytyczne i obostrzenia, na które trzeba się przygotować

Rękawiczki Andrzeja Dudy kompletnie przysłoniły jego przemówienie, podczas którego głowa państwa opowiadała o stawianiu czoła wyzwaniom przedstawionym nam przez nadchodzącą przyszłość. Dokonał on charakteryzacji sylwetek osób zasłużonych dla Polski, które otrzymały to niezwykle prestiżowe odznaczenie. Wskazywał na bezkompromisowość laureatów, oraz wkład w tworzenie podwalin dla naszej demokracji oraz suwerenności. W tej trudnej sytuacji epidemiologicznej Prezydent nie zapomniał nagrodzić też osób ze świata medycyny.

Andrzej Duda - wpadka

Andrzej Duda w podartych rękawiczkach

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: Polska Normalna

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News