andrzej duda. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 2 Lipca 2020

Andrzej Duda nie mógł się powstrzymać i pokazał na co go stać. "To są dziady" - powiedział z uśmiechem na twarzy

Andrzej Duda podczas dzisiejszego objazdu województwa zachodniopomorskiego mówił wiele na temat programu 500 plus. Prezydent w bardzo ostrych słowach skrytykował wszystkich przeciwników tego sposobu wydatkowania pieniędzy publicznych. Padły również mocne sugestie na temat rzekomych powiązań opozycji.

Prezydent kontynuuje kampanijny objazd kraju.Dziś odwiedził województwo zachodniopomorskie, spotykając się ze swoimi wyborcami. Przemawiał m.in. w miejscowości Człopa.

Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"Czytaj dalej

Andrzej Duda atakuje opozycję

Andrzej Duda w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat wszystkich przeciwników 500 plus. - Ci co mówili, że się Polska rozleci, że się budżet rozleci i polskie finanse, od 500 plus i obniżenia wieku emerytalnego, to są ludzie albo niepoważni, albo dziady, albo mieli jakiś udział w tym, że z Polski wypływało 50 mld zł VAT-u rocznie - mówił.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP? Bardzo złe wieści dla tysięcy klientów, padła oficjalna data
2. Autobus z dziećmi wpadł do jeziora, 21 osób nie żyje. Wiadomość ze świata wyciska łzy

W trakcie spotkania nie zabrakło również tematu planów prezydenckich na przyszłą kadencję - Chcę, żebyśmy wzmacniali naszą suwerenność. Chcę, żebyśmy budowali Baltic Pipe i żebyśmy budowali następny gazoport, tym razem prawdopodobnie pływający. Chce, żebyśmy rozwijali nasze porty w Gdańsku, w Gdyni i w Szczecinie. Chcę, żebyśmy realizowali wielkie inwestycje, jak przekop Mierzei Wiślanej - zapowiadał Andrzej Duda.

Druga tura wyborów prezydenckich zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych sondaży różnica pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Andrzejem Dudą jest bardzo mała. Walka o głosy będzie trwała więc do samego końca. Wciąż nie wiadomo również, kiedy ma odbyć się debata prezydencka oraz kto ją zorganizuje. Nie wiadomo czy zgodnie z zapowiedzią prezydenta dojdzie do porozumienia w sprawie debaty. Jak dotąd gotowość wykazały prywatne stacje, zarówno TVN, jak i Polsat. Kontrolowana przez PiS Telewizja Polska jak dotąd nie odniosła się do tematu organizacji wspólnej debaty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeliczenie emerytur niemal pewne, decyzja Senatu zapadła. Można otrzymać dodatkowe 12 tys. złotych
  2. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. K jak Kratos. Bóg Wojny uczy najmłodszych alfabetu

Źródło: o2.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News