Alżbeta Lenska. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Października 2020

Gwiazda polskich seriali ma za sobą operację usunięcia tętniaka mózgu, teraz złapała wirusa. "Pamiętajcie by dbać o siebie"

Aktorka Alżbeta Lenska otrzymała wynik testu na wirusa. Okazuje się, że gwiazda najbliższe dni spędzi pod czujnym okiem lekarzy. Na Instagramie możemy znaleźć apel, który wystosowała do swoich fanów. "Trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o siebie".

Osobowość medialna pracuje przed kamerą już od najmłodszych lat. Jej występy mogliśmy obserwować zarówno przed telewizorami, jak i na deskach największych teatrów. Alżbeta Lenska odgrywała również rolę Edyty Jeżowskiej w serialu "Pierwsza miłość". Ostatnie 9 lat spędziła na planie filmowym "Ojca Mateusza". Alżbeta Lenska ceni sobie kontakt z wiernymi fanami. Na Instagramie regularnie dzieli się fotografiami oraz relacjami z podróży oraz ważnych wydarzeń. W społecznościowym medium obserwuje ją ponad 100 tysięcy użytkowników.

Późnym wieczorem opublikowano nowe obostrzenia. Trzeba się przygotowaćPóźnym wieczorem opublikowano nowe obostrzenia. Trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Aktorka Alżbeta Lenska otrzymała przykrą wiadomość. "Stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem"

Gwiazda przez kilka dni nie udzielała się w mediach. Wywołało to reakcję zaniepokojonych fanów, którzy wysyłali do Alżbety Lenskiej wiadomości z prośbą o wyjaśnienie nieobecności. Aktorka postanowiła wydać ośwadczenie. Poinformowała o zakażeniu wirusem. Wskazała jednak, że przebieg choroby był wyjątkowo łagodny. "Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił. Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości" - rozpoczęła swój wpis Alżbeta Lenska.

Kuriozalna wpadka na wizji podczas Kuriozalna wpadka na wizji podczas "Milionerów". Sam prowadzący zaniemówił, kompletnie się nie spodziewałCzytaj dalej

Kryzys epidemiczny nie zatrzymał rozwoju sławy. Wciąż rozwijała się i szukała dla siebie kolejnych wyzwań. Okres izolacji stanowił dla chwilę wytchnienia. Alżbeta Lenska dodała, że wirus jedynie zabrał jej energię. Zaapelowała również do swoich fanów, by zawsze dbali o siebie i swoje zdrowie. "W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu...Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną" - czytamy we wpisie Alżbety Lenskiej na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Początek końca Tadeusza Rydzyka? Wszczęto procedury, których finał może być bolesny
2. Sprowokują, będą udawać kogoś innego. A potem nałożą gigantyczną karę
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

Co więcej, Alżbeta Lenska w 2018 roku przeszła poważną operację. Niespodziewanie u aktorki zdiagnozowano tętniaka. Lekarz nie potrafił ocenić, czy Lenska przeżyje zabieg medyczny. Okazuje się jednak, że gwiazda Instagrama ma wiele szczęścia. "Mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły????Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie" - komentuje Lenska na Instagramie.

Dziennikarz TVP napadnięty i dotkliwie pobity? Najnowsze doniesienia obiegły mediaDziennikarz TVP napadnięty i dotkliwie pobity? Najnowsze doniesienia obiegły mediaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła skomentował obostrzenia w związku z pandemią. Jego reakcja absolutnie nas rozbroiła (FOTO)
  2. "Taniec z gwiazdami": decyzja w sprawie Sylwestra Wilka zdumiała fanów. Wiemy, z czym zmierzy się dziś na parkiecie
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Ministerstwo Zdrowia przedstawiło wytyczne dotyczące pogrzebów. Wielu Polaków jest oburzonych

Źródło: [Instagram/Alżbeta Lenska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News