Alior Bank konto. Pixabay / BeatriceBB
Źródło: Pixabay / BeatriceBB
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 24 Lipca 2020

Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

Alior Bank zamierza wprowadzić nowy system tworzenia konta. Dzięki usłudze Video Selfie w Alior Mobile nowi klienci tego banku zyskają możliwość założenia konta bez konieczności wizyty w banku, całkowicie za pomocą smartfona.

W aplikacji banku Alior Mobile będzie można załozyć wersję Konta Jakże Osobistego o dowolnej porze oraz w dowolnym miejscu.

Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCo wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCzytaj dalej

Alior Bank - załóż konto przez smartfona

Po pobraniu aplikacji Alior Mobile czeka nas jeszcze kilka kroków, zanim uda nam się założyć konto. Najpierw musimy zrobić zdjęcie swojego dokumentu (może być to np. dowód osobisty), a następnie wpisać i potwierdzić dane. Następnie aplikacja rozpocznie nagrywanie oraz każe nam wypowiedzieć kilka losowo wybranych liczb. Konieczne jest również podanie aktualnego adresu do korespondencji oraz zaakceptowanie wszystkich oświadczeń dotyczących zgód regulaminowych oraz marketingowych. Potem wystarczy czekać na powiadomienie z aplikacji, która za pomocą komunikatu PUSH poinformuje nas o akceptacji (lub odrzuceniu) naszego wniosku.

Ksiądz Natanek, który twierdzi, że ma numer telefonu do Boga, prowadzi sektę? Nazywają się rycerzami, porażające doniesieniaKsiądz Natanek, który twierdzi, że ma numer telefonu do Boga, prowadzi sektę? Nazywają się rycerzami, porażające doniesieniaCzytaj dalej

Wykorzystana w aplikacji technologia Onfido oraz pracująca dla niej sztuczna inteligencja jest w stanie szybko zweryfikować, czy przedstawione przez nas dane oraz nagrany wizerunek zgadzają się z dokumentem tożsamości. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy za pomocą przesłanego nam kodu SMS.

Alior Bank przoduje we wprowadzaniu usług finansowych autoryzowanych zdalnie. Jakiś czas temu wprowadzono m.in. możliwość podpisania wniosku o pożyczkę z wykorzystaniem usługi Foto ID. Alior Bank zapowiada także, że w ich aplikacji mają się już wkrótce pojawić kolejne nowe funkcje, m.in. możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej. W przyszłości zostanie również umożliwione załatwienie wielu spraw urzędowych za pomocą aplikacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem 2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem 3. Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Aż trudno uwierzyć, zmiany dotkną też Lidla i Kauflanda

Siedem lat temu prestiżowy, brytyjski magazyn "Euromoney" przyznał Alior Bankowi nagrodę "Najlepszy Bank w Polsce w 2013". W uzasadnieniu decyzji o przyznaniu nagrody magazyn wskazał, że Alior Bank wyróżnia się na tle konkurencji innowacyjnością i wyznaczaniem nowych standardów na rynku bankowym. W szczególny sposób doceniono dynamiczny rozwój Alior Banku, "który w ciągu 5 lat stał się średniej wielkości bankiem, zbudował czwartą pod względem liczby placówek sieć dystrybucji w Polsce i obsługuje ponad 1,5 miliona klientów.".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Uwaga kierowcy, zabierają prawa jazdy na potęgę. Możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Nie mieli wyboru. Świat zobaczył nagranie

Źródło: Telepolis