Aleksandra Dulkiewicz. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Grudnia 2020

Aleksandra Dulkiewicz właśnie przekazała, jest zakażona. Teraz ma do wszystkich bardzo ważny apel

Za pośrednictwem Facebooka Aleksandra Dulkiewicz poinformowała, że najbliższe dni spędzi w izolacji. Pozytywny wynik testu na wirusa wymusił na prezydentce Gdańska rozpoczęcie pracy zdalnej. Polityczka przekazała wiadomości o swoim samopoczuciu.

  • Aleksandra Dulkiewicz otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19
  • Przed chwilą poinformowała, że na ten moment, jej stan jest dobry
  • Zaapelowała o przestrzeganie zasad sanitarnych

Przedstawicielka władz Gdańska kilkanaście minut po godzinie 17 zamieściła niepokojący wpis. Przekazała opinii publicznej najnowsze dane o przebiegu pandemii w jej rodzinnym mieście. Wiemy też, że Aleksandra Dulkiewicz przez najbliższe dni sama będzie walczyć z zakażeniem.

Rewolucyjna zmiana w „Milionerach”. Nie będzie tak jak do tej pory, ostateczny koniec jednego koła ratunkowegoRewolucyjna zmiana w „Milionerach”. Nie będzie tak jak do tej pory, ostateczny koniec jednego koła ratunkowegoCzytaj dalej

Kochane & Kochani Upolował i mnie, przed chwilą dowiedziałam się, że jestem zakażona wirusem COVID-19. Czuję się dobrze,...

Opublikowany przez Aleksandrę Dulkiewicz Piątek, 4 grudnia 2020

"Upolował i mnie" - Aleksandra Dulkiewicz zakażona. Wiemy, jak się czuje

"Upolował i mnie, przed chwilą dowiedziałam się, że jestem zakażona wirusem COVID-19. Czuję się dobrze, jedynie potrawy straciły smak i zapach. Będę pracowała pozostając w zaciszu domowym. Wbrew optymistycznym głosom wirus nie jest w odwrocie, a wszystkie jego skutki dziś trudno oszacować" - czytamy we wpisie Aleksandry Dulkiewicz.

Społeczniczka podała, że w listopadzie na terenie Gdańska walkę z wirusem przegrało 888 osób. Aleksandrze Dulkiewicz pomagać będą wykwalifikowani medycy i specjaliści. 

Hanna Lis zamieściła mocny wpis i pokazała dramatyczne liczby. Hanna Lis zamieściła mocny wpis i pokazała dramatyczne liczby. "Koszmar"Czytaj dalej

Prezydentka apeluje o dezynfekowanie dłoni, ograniczenie mobilności oraz zasłanianie ust, jak i nosa przy pomocy maseczek. Zaleca także, by unikać spotkań towarzyskich, ale też tłumów w sklepach. Dla Aleksandry Dulkiewicz niezwykle ważna jest troska o seniorów. 

Gospodyni Gdańska wyraża również wdzięczność za pracę medyków, pielęgniarek i położnych, diagnostów, pracowników laboratoriów i sanepidu, rehabilitantów, farmaceutów, salowych i wszystkich grup zawodowych, walczących o nasze życie i zdrowie. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Pod wpisem pojawiło się kilkaset reakcji oraz komentarzy. Sympatycy następczyni Pawła Adamowicza składają serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. "Straszna wiadomość. Zdalna praca? Teraz trzeba przekierować siły na walkę z chorobą. To nie żarty" - sugeruje jeden z internautów. 

Aleksandra Dulkiewicz od 2017 do 2019 roku pełniła funkcję wiceprezydentki Gdańska. Po śmierci ówczesnego prezydenta, przyśpieszone wybory wygrała w pierwszej turze.

Na początku lat 90. rozpoczęła działalność w Młodych Konserwatystach oraz w Stronnictwie Konserwatywno-Ludowym. W 1995 roku wspierała walkę Hanny Gronkiewicz-Waltz o tytuł prezydentki Warszawy. W latach 2010-2017 zasiadała w radzie miejskiej.

Bardzo ważne zmiany w 500 plus. Nie można się zagapić, rodzice muszą pamiętaćBardzo ważne zmiany w 500 plus. Nie można się zagapić, rodzice muszą pamiętaćCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: