Agustin Egurrola miał zdecydować się na odejście z TVN-u wobec kłopotów, z jakimi musiała zmierzyć się produkcja „Mam Talent!”.. Wikimedia Commons/EgurroladancestudioŹródło: Wikimedia Commons/Egurroladancestudio
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Lutego 2021

Ujawniono, dlaczego Agustin Egurrola zdecydował się przejść do TVP. Nieoficjalne informacje

Nie milkną echa wokół odejścia Agustina Egurroli z telewizji TVN. Uznany tancerz miał zdecydować się na podjęcie współpracy z Telewizją Polską wobec kłopotów, z jakimi musiała zmierzyć się produkcja „Mam Talent!”, przekazuje „Super Express”.

Przed tygodniem „Wiadomości” TVP ogłosiły „artystyczny transfer roku”, za jaki uznano przejście współpracującego z Telewizją TVN Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej.

Tancerz wystąpi w roli jurora programu „Dance Dance Dance”, gdzie towarzyszyć będą mu Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk, której decyzja również wywołała niemałe kontrowersje.

3. edycja produkcji Telewizji Polskiej ruszy już 5 marca.

Agustin Egurrola odszedł przez problemy TVN-u?

Egurrola przez lata związany był z TVN-em. Tancerz dał się poznać jako juror „You Can Dance – Po prostu tańcz” czy osoba odpowiedzialna za oprawę taneczną w „Tańcu z gwiazdami”.

Dziennikarz, który pracował 8 lat dla TVP przerwał milczenie. Dziennikarz, który pracował 8 lat dla TVP przerwał milczenie. "Trzy lata milczałem, ale dłużej nie mogę"Czytaj dalej

Od 2013 roku nowy celebryta TVP zasiadał ponadto w jurorskim składzie programu „Mam talent!”. Według informacji przekazanych przez „SE” to właśnie nie najlepsza sytuacja produkcji zachęciła Egurrolę do zmiany.

Tancerz był związany z cieszącym się niesłabnącą popularnością talent show od 6. do 12. edycji. Choć przed pandemią wyniki oglądalności programu miały dawać powody do optymizmu, 2020 rok przyniósł poważne problemy.

Wobec obowiązującego reżimu sanitarnego dalsza produkcja show okazała się niemożliwa. Produkcja nie mogłaby zaprosić publiczności, a ze stacji odszedł ponadto tworzący duet z Marcinem Prokopem Szymon Hołownia.

„SE” zaznacza, że ostatnia edycja „Mam talent!” zgromadziła przed telewizorami średnią widownię na poziomie 2,47 mln widzów, a TVN był liderem oglądalności w swoim paśmie. Dalsze losy produkcji nie są jednak znane.

źródło: SE

Artykuły polecane przez redakcję WTV: