Agnieszka Woźniak-Starak spędziła tegoroczne święta i Sylwestra w górach.. instagram.com/aga_wozniak_starakŹródło: instagram.com/aga_wozniak_starak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Stycznia 2020

Sylwester Agnieszki Woźniak-Starak. Góry pomagają ukoić ból. "Kiedyś tu zamieszkam"

Agnieszka Woźniak-Starak tegoroczne święta spędziła w górach. Prezenterka w pierwszy dzień świąt opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wraz z życzeniami dla swoich fanów. Wyznała przy także, że marzy jej się w przyszłości zamieszkać w górach. Agnieszka do takiego stopnia kocha góry, że spędziła tam również Sylwestra. To daje jej ukojenie i pomaga na nowo czerpać radość z życia po wielkiej tragedii, jaka ją spotkała.

2019 rok był bez wątpienia dla Agnieszki Woźniak-Starak bardzo pechowym i trudnym rokiem. Bowiem w sierpniu w tragicznych okolicznościach zginął jej ukochany mąż - Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka postanowiła zniknąć na jakiś czas z życia publicznego i do tej pory w mediach pojawia się sporadycznie, rzadziej także korzysta z mediów społeczniościowych. Jednak przy okazji świąt i Sylwestra zdecydowała się opublikować nowe zdjęcia i skierować kilka słów do swoich fanów, wraz z życzeniami. Prezenterka spędziła ten czas w gronie przyjaciół i rodziny w Zakopanem na Kalatówkach w polskich Tatrach - jest to piękna polana reglowa i kolebka narciarstwa. Agnieszka kocha góry i narty. Pomaga jej to ukoić ból i dochodzić do siebie po stracie ukochanego. W tym wszystkim pomagają jej także bliscy, na których zawsze może liczyć i dzięki którym nie czuje się samotna.

Agacie Dudzie może być bardzo przykro. Okropne wyzwiska pod adresem pary prezydenckiejAgacie Dudzie może być bardzo przykro. Okropne wyzwiska pod adresem pary prezydenckiejCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła święta i Sylwestra w górach. "Kiedyś tu zamieszkam"

Prezenterka spędziła tegoroczne święta i Sylwestra w górach. W swoich wpisach na Instagranie nie ukrywa, jak bardzo kocha góry i że marzy o tym, żeby nawet kiedyś tam zamieszkać. Przy okazji złożyła życzenia świąteczne i noworoczne.

- "Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy. Góry - kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem" - napisała Agnieszka Woźniak w pierwszy dzień świąt.

- "Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy" - napisała w Nowy Rok.

My również życzymy Agnieszce wszystkiego dobrego, oby ten rok był lepszy od poprzedniego. Dużo zdrowia, siły i szczęścia!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów