Agnieszka Woźniak-Starak. Instargam/Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: Instargam/Agnieszka Woźniak-Starak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 17 Stycznia 2020

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka pociesza Agnieszkę. Media poinformowały o jego wyjątkowym geście

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła w ubiegłym roku niewyobrażalną tragedię. Jej mąż zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno pod Giżyckiem. Ból dziennikarki przynajmniej częściowo ukoić mogą starania przyjaciół jej i zmarłego męża. Na wyjątkowy gest zdecydował się Sebastian Karpiel-Bułecka.

Muzyk był blisko związany z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Producent wraz z żoną kochali góry i często przyjeżdżali do lidera Zakopower. Od jakiegoś czasu sylwestra spędzali w schronisku na Kalatówkach.

W wieku zaledwie 45 lat, w wyniku nagłej choroby zmarł wiceszef MSWiA. Nie żyje Zbigniew RauW wieku zaledwie 45 lat, w wyniku nagłej choroby zmarł wiceszef MSWiA. Nie żyje Zbigniew RauCzytaj dalej

- Piotrek był moim serdecznym przyjacielem. Mam wobec niego wielki dług wdzięczności. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil - wspominał przyjaciela Karpiel-Bułecka.

Teraz muzyk zdecydował się na wyjątkowy gest.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie swojego przyjaciela

Jak donosi portal "Pomponik", Karpiel-Bułecka postanowił zaprojektować dom w górach, gdzie zamieszka dziennikarka. Wówczas zostałaby sąsiadką jego i jego żony, Pauliny Krupińskiej, która ma cieszyć się na ten pomysł. Nie tylko małżeństwo traktuje Agnieszkę jak przyjaciółkę. Również górale mają uznawać ją za "swoją".

Niewiele osób wie, że muzyk jest z wykształcenia architektem.

- Budownictwo było i jest wciąż obecne w życiu naszej rodziny. Już dziadek parał się budową domów, ojciec był technikiem budowlanym, mój brat ma duże biuro architektoniczne w Zakopanem, a jego syn został architektem kilka lat temu - cytuje Karpiela-Bułeckę portal pomponik.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Mieszkasz w Warszawie? Lepiej nie wychodź dziś z domu

4. Powstaje film o ks. Kaczkowskim. Niezwykła charakteryzacja aktora, grającego główną rolę

5. Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News