Agnieszka Woźniak-Starak Dzień dobry TVN. Dzień dobry TVN/10.10.16/YouTube/ScreenŹródło: Dzień dobry TVN/10.10.16/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Sierpnia 2020

Agnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zaskoczeni

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą "Dzień dobry TVN". Znana i lubiana prezenterka rok po śmierci swojego męża powróciła do dawnych aktywności. Program śniadaniowy poprowadzi wspólnie z Ewą Drzyzgą. Niewiele osób wie, gdzie dziennikarka stawiała swoje pierwsze kroki.

Od kilku tygodni największe, ogólnopolskie media informowały o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak na plan "Dzień dobry TVN". Nieoficjalne doniesienia okazały się prawdziwe. Kinga Rusin pożegnała się ze swoimi sympatykami. Wskazywała, że w najbliższej przyszłości będzie zajmować się bardziej politycznymi tematami. Mało kto jednak spodziewał się, że do Woźniak-Starak dołączy Ewa Drzyzga. Niezwykle doświadczona dziennikarka pracuje z TVN od 2000 roku. Przez 16 lat prowadziła swój talk-show o tytule "Rozmowy w toku".

Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedziećCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi "Dzień dobry TVN". Wcześniej pracowała też w TVP

Przedstawiciele prasy postanowili przyjrzeć się karierze Agnieszki Woźniak-Starak. Okazuje się, że zarówno ona, jak i Ewa Drzyzga mają ogromne doświadczenie w pracy przed kamerą. Nowa prowadząca "Dzień dobry TVN" aktywność w mediach rozpoczęła w 2003 roku. Pełniła wówczas rolę redaktorki w porannych audycjach "Radiowej Jedynki". W 2005 roku przyjęto ją do TVP, by umożliwić jej prowadzenie programu "Kawa czy herbata". Przez dwa lata pracowała też na planie "Pytania na śniadanie". 

Poruszające sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Wielki artysta został niezwykle pożegnanyPoruszające sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Wielki artysta został niezwykle pożegnanyCzytaj dalej

Przypomnijmy, że od roku Agnieszka Woźniak-Starak zmaga się ze śmiercią swojego męża. Tragedia długo nie schodziła z medialnego świecznika. Wszystko za sprawą doniesień o rzekomych nieprawidłowościach, do jakich miało dojść podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Jego prochy spoczęły na terenie prywatnej nieruchomości, co w opinii sanepidu, mogło stanowić naruszenie obowiązujących przepisów. Mirosław S. miał posiadać niezbędne pełnomocnictwa do organizacji pochówku. To właśnie on odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością poradzi sobie na planie "Dzień dobry TVN". Przypomnijmy, że Edward Miszczak zakończył współpracę z Kingą Rusin w zgodzie. Oboje wykazali się szacunkiem i profesjonalizmem. Była już dziennikarka "DDTVN" wskazywała, że nie kończy swojej kariery w mediach. Tłumaczyła jednak, że rozwój firmy kosmetycznej zapewnił jej pełną niezależność od komercyjnej stacji. Już w najbliższych tygodniach dowiemy się, jakie wyzwania czekają na Rusin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapadła ważna decyzja, Kościół wprowadza zmiany. Wierni będą musieli się przyzwyczaić
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto

Źródło: [Plotek]