Agnieszka Woźniak-Starak dom. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko w jej życiu teraz się zmieni

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dom. Wielka posiadłość miała należeć do niej i Piotra Woźniaka-Starak. Para planowała tam wspólne życie. Niestety, śmierć męża sprawiła, że prezenterka podjęła decyzje o wycenieniu nieruchomości. Można ją kupić po niezwykle niskiej cenie.

Od kilku miesięcy tragedia Piotra Woźniaka-Staraka była opisywana przez największe media. Wszystko za sprawą rzekomych niejasności, do jakich miało dojść podczas organizacji pochówku przedsiębiorcy. Agnieszka Woźniak-Starak wspólnie z bliskimi podjęła decyzje o zorganizowaniu pogrzebu na terenie prywatnej nieruchomości przy jeziorze, na którym doszło do tragicznego wypadku. Mirosław S. miał mieć pełnomocnitwa do przeprowadzenia ceremonii. Mężczyźnie grozi grzywna w wysokości 500 złotych.

Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?Czytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dom. Wyceniła go na 300 tysięcy złotych

Oskarżony nie przyznał się do winy. Ciągnące się procesy uniemożliwiły Agnieszce Woźniak-Starak przeżycie żałoby w domowym zaciszu. W ostatnim czasie miała miejsce pierwsza rocznica śmierci przedsiębiorcy. Żałobnicy zgromadzili się w Fuledzie i oddali wspólnej zadumie. Zorganizowali też podróż po zbiorniku wodnym, gdzie doszło do wypadku na motorówce. Już w najbliższej przyszłości prezenterka będzie mogła zamknąć sprawę pochówku swojego męża. 

Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachPowrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachCzytaj dalej

Dziennikarka podjęła już ważną decyzję. Agnieszka Woźniak-Starak chce sprzedać wielką posiadłość, w której miała zamieszkać ze swoim mężem. Dworek pod Kętrzynem wyceniła jedynie na 300 tysięcy złotych. Redaktorzy "Super Expressu" donoszą, że nieruchomość ma aż 800 metrów kwadratowych. Cała działka liczy zaś 13 tysięcy metrów kwadratowych. Posiadłość ma dostęp do wody, prądu i kanalizacji. W pobliżu znajduje się też wielkie jezioro.  

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić

Agnieszka Woźniak-Starak powraca też do dawnych aktywności zawodowych. Wspólnie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem rzadko chwalili się swoją miłością. Para zdecydowanie bardziej wolała celebrowanie swojego związku w domowym zaciszu. Odosobniona posesja w małej miejscowości była jednym z marzeń zakochanych. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu

Źródło; [Onet/Super Express]