Agnieszka Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

O czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wielu

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich dniach zmagała się z pierwszą rocznicą śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Przykre wydarzenie wciąż powraca do debaty publicznej. Niejasności wokół pogrzebu przedsiębiorcy przysłoniły historię wielkiej miłości. Mało kto pamięta, z jakim zaangażowaniem dziennikarka opowiadała o swoim mężu.

Sprawa Mirosława S. wciąż jest tematem sądowych rozpraw. Mężczyzna miał mieć pełnomocnictwa do organizacji pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Policja wymierzyła wniosek o ukaranie go grzywną w wysokości 500 złotych, jednak sam oskarżony nie przyznaje się do winy. Możliwe nieprawidłowości przy pochówku oraz tragedia, do jakiej doszło w 2019 roku, przysłoniły wypowiedzi Agnieszki Woźniak-Starak o wielkiej miłości, jaką darzyła swojego zmarłego męża.

Jeśli nie dokonaliście przelewów przed weekendem, możecie mieć kłopoty. Poważne utrudnienia w PKO BP, Santanderze, mBanku, ING i GetinJeśli nie dokonaliście przelewów przed weekendem, możecie mieć kłopoty. Poważne utrudnienia w PKO BP, Santanderze, mBanku, ING i GetinCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła Piotra Woźniaka-Staraka

Przypomnijmy, że zdaniem sanepidu nie wydano zgody na przeprowadzenie pogrzebu przedsiębiorcy na terenie prywatnej posesji Woźniaków-Staraków w Fuledzie. Ekspertyza inspektora nadzoru budowlanego również obciążyła Mirosława S. Kontrowersje wokół pochówku uniemożliwiają Agnieszce Woźniak-Starak przejście przez żałobę w domowym zaciszu. W ostatnim czasie prezenterka zorganizowała uroczyste spotkanie z okazji rocznicy śmierci swojego męża. Goście przepłynęli się motorówką po jeziorze, na którym doszło do śmiertelnego wypadku. Na jego grobie złożono wiele kwiatów oraz wieńców. Żałobnicy oddali się wspólnej zadumie i refleksji.

Awaria internetu w całej Polsce, zaniepokojeni klienci alarmują. Co się dzieje?Awaria internetu w całej Polsce, zaniepokojeni klienci alarmują. Co się dzieje?Czytaj dalej

W dawnej rozmowie z magazynem "Viva" Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, jak poznała swojego męża. Historia o wielkiej miłości może poruszać. Okazuje się, że między parą zaiskrzyło już po pierwszym spotkaniu. - Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie przyp. red.) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze - wyznawała. Ich związek swego czasu przyciągał uwagę niemal całej "kolorowej" prasy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Bank ING radzi jak nie stracić pieniędzy z karty. Sposoby są proste, chociaż często o nich zapominamy

Agnieszka Woźniak-Starak w najbliższej przyszłości stanie przed trudną decyzją. Wspólnie z bliskimi Piotra Woźniaka-Starak będzie musiała postanowić, gdzie ostatecznie pochowa przedsiębiorcę. W ostatnim czasie w mediach ujawniono fotografie odnowionego grobu przedsiębiorcy na warszawskich Powązkach. Jest możliwe, że po zakończeniu ciągnących się procesów właśnie tam zostaną złożone prochy mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wydłuża listę zakazów. Wiele osób będzie musiało zmienić plany
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Prawie połowa Polski o krok od czerwonych alterów. Ostrzeżenia są bardzo poważne

Źródło: [Onet/Pudelek/Super Express/Pomponik]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!