Agnieszka Woźniak-Starak. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Sierpnia 2020

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Szczegóły wyciskają łzy z oczu

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła przez pierwszą rocznicę śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Relacja z uroczystości i spotkania rodzinnego wyciekła do mediów. Przykre wydarzenie nie tylko wzrusza, ale też przywołuje pamięć tragicznie zmarłego przedsiębiorcy.

Przypomnijmy, że w 2019 roku doszło do wypadku, w wyniku którego zmarł Piotr Woźniak-Starak. Poszukiwania jego ciała trwało przez kilka dni. Przedsiębiorca stracił życie przez uraz mózgu spowodowany tragicznym zdarzeniem na motorówce wodnej. Tragedia na jeziorze Kisajno do dziś powraca do debaty publicznej. Wszystko za sprawą niejasności i możliwych nieprawidłowości przy pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak. Decyzją najbliższych jego prochy zostały umieszczone w rodzinnej rezydencji w Fuledzie.  

Dramatyczne doniesienia z południa Polski, doszło do tragicznego wypadku. Nie miał szans, nie żyje młodziutki chłopakDramatyczne doniesienia z południa Polski, doszło do tragicznego wypadku. Nie miał szans, nie żyje młodziutki chłopakCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci swojego męża

Do przeprowadzenia pochówku na prywatnej posesji należy uzyskać zgodę sanepidu. "Onet" wskazał, że Warmińsko-mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny mógł nie wyrazić pozwolenia na zorganizowanie ceremonii w Fuledzie. Mirosław S. jako osoba, która miała posiadać pełnomocnictwa do pogrzebu, odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości. Policja wymierzyła do sądu wniosek o ukaranie go grzywną w wysokości 500 złotych. Mężczyzna uważa, że jest niewinny. Kontrowersje uniemożliwiają Agnieszce Woźniak-Starak przeżycia żałoby po stracie w domowym zaciszu. 

Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerośćSzumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerośćCzytaj dalej

Prasa ujawniła, że bliscy Piotra Woźniaka-Staraka spotkali się w Fuledzie, aby uczcić pamięć po swoim przyjacielu. Agnieszka Woźniak-Starak, główna organizatorka ceremonii, zebrała gości, aby wspólnie odbyć podróż po jeziorze Kisajno. Pudelek relacjonuje, że żałobnicy pozostawili w wodzie wieniec ze zniczem. Na grobie przedsiębiorcy również zawitały znicze i kwiaty. Po części oficjalnej rodzina Staraków usiadła przy stole, aby pogrążyć się w zadumie i wymienić wspomnieniami oraz przemyśleniami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Choruje na nią Dowbor i Rusin, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy to m.in. niepozorne zmęczenie
2. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?

Agnieszka Woźniak-Starak będzie musiała zadecydować, gdzie ostatecznie pochowa prochy swojego męża. W ostatnim czasie do mediów trafiły zdjęcia odnowionego grobu Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach. Niewykluczone, że po zakończeniu procesu sądowego właśnie tam spocznie znany i lubiany przedsiębiorca. Już w najbliższej przyszłości prezenterka będzie mogła w spokoju przeżyć swoją żałobę i pogodzić się ze stratą ukochanego. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sanepid właśnie podjął decyzję w sprawie dzieci w szkołach. Będą uczyły się w przyłbicach
  2. Który klub/koło głosował w 100 proc. przeciw podwyżkom dla polityków? Sprawdzamy
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził

Źródło: [Pudelek]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!