Agnieszka Woźniak-Starak. (Zd. il.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (Zd. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Września 2020

Agnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitki

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła ze świata show-biznesu zniknęła na jakiś czas. Wszystko za sprawą tragicznej śmierci męża, która całkowicie zmieniła jej życie. Ostatecznie postanowiła wrócić na ekrany, a zobaczyć ją można obecnie w stacji TVN w programie śniadaniowym. Widzowie ocenili jej debiut jednak bardzo surowo.

W "Dzień Dobry TVN" zaszły ogromne zmiany, głównie przez rezygnację Piotra Kraśki, aby móc pracować w "Faktach". Ku zdziwieniu wszystkich z popularnej śniadaniówki odeszła także Kinga Rusin, mówiąc o wielu bardziej zajmujących, prywatnych projektach.

Edward Miszczak w zaskakujących słowach, nie owija w bawełnę. Byłym gwiazdom TVN może być niemiłoEdward Miszczak w zaskakujących słowach, nie owija w bawełnę. Byłym gwiazdom TVN może być niemiłoCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak nie spodobała się wielu widzom. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak-Starak była początkowo związana z TVP. Pracowała dla Telewizji Polskiej występując w takich programach jak "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "A normalnie o tej porze" czy "Bitwa na głosy". W 2013 roku rozpoczęła pracę dla TVN, gdzie również była prowadzącą. Gospodynią "Dzień dobry TVN" była w wakacje 2013 i 2014 roku. Wskazuje to na jej doświadczenie w formatach śniadaniowych i produkcjach "na żywo".

Wydano ostrzeżenie na jutro i środę. Szczególnie zagrożone są osoby w konkretnym wiekuWydano ostrzeżenie na jutro i środę. Szczególnie zagrożone są osoby w konkretnym wiekuCzytaj dalej

Po osobistej tragedii, jaką była śmierć jej męża Piotra Woźniaka-Staraka, postanowiła zrobić półroczną przerwę od mediów, do których finalnie powróciła w marcu 2020 roku. Zaczęła od prowadzenia audycji Life Balance dla Newonce.radio. Dziś po raz pierwszy po tak długiej przerwie mogliśmy zobaczyć ją ponownie w "Dzień dobry TVN" u boku Ewy Drzyzgi. Chwilę po emisji prowadzące mogły się same ocenić na Instagramie śniadaniówki. Zażaleń było sporo zarówno w stronę Agnieszki Woźniak-Starak, jak i jej koleżanki. 

- Mam nadzieję, że widzom było miło. Starałyśmy się. Jutro będziemy się starać jeszcze bardziej. Codziennie jeszcze bardziej i jeszcze bardziej - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieprawdopodobne zastosowanie zmywarki, o którym mało kto wie. Może pomóc ci w pasteryzacji słoików 2. Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondy

Pod filmem widzowie napisali sporo komentarzy, które nie są już tak pozytywne. Wielu pisze o "dograniu się", inni o braku profesjonalizmu.

- Energia między Paniami była słaba. Zabrakło wzajemnej sympatii i uśmiechu. Była za to rywalizacja, wchodzenie sobie w słowo, zdenerwowanie Pani Ewy i fochy. Tekst „z tymi babami” słaby.. Nie zagrało to. Nie było flow.Prowadzily niby razem, a jednak oddzielnie - napisała internautka (pisownia oryginalna).

- Gdyby jeszcze ciągle sobie nie wchodziły w słowo i Agnieszka nie przynudzala wstawkami o sobie... - dodała inna komentująca. 

- Mnie nie zachwyciły. Nie grają jako duet. Nie będę stałą fanką. Na prawdę w 40 mln kraju nie można znaleźć dobrego duetu do prowadzenia programu... - napisano.

- Drzyzga ok.Agnieszka ma złą wymowę - skomentowano pod zdjęciem z programu.

- Ewa idealna a Aga do niczego - napisała komentująca.

A Wy jak oceniacie prezenterki w nowej roli?

Źródło:  Wirtualna Polska, Instagram.com/dziendobrytvn

Wydano ostrzeżenie na jutro i środę. Szczególnie zagrożone są osoby w konkretnym wiekuWydano ostrzeżenie na jutro i środę. Szczególnie zagrożone są osoby w konkretnym wiekuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób o tym wie, a od tygodnia obowiązują nowe kary. Też możesz dostać 500 zł mandatu
  2. Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę