Agnieszka Woźniak-Starak. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński /East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński /East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Sierpnia 2020

Czy dramat Agnieszki Woźniak-Starak się skończy? Ujawniono nowe głosy i fakty ws. jej męża, "Potwornie za nim tęsknię"

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest osamotniona w swojej żałobie. Bliski przyjaciel i współpracownik jej zmarłego męża opowiedział, jak go wspomina. Poruszająca relacja została opublikowana w trakcie procesu dotyczącego rzekomych naruszeń przy pochówku prochów przedsiębiorcy.

Od kilku miesięcy z przyczyn epidemii przedłuża się proces w sprawie męża Agnieszki Woźniak-Starak. Pierwsze posiedzenie sądu miało odbyć się w kwietniu, jednak dopiero od niedawna wymiar sprawiedliwości rozpatruje sprawę Mirosława S. Wyjaśnijmy, że mężczyzna miał mieć pełnomocnictwa do organizacji ceremonii pogrzebowej. Zamieszanie wokół zmarłego będzie ciągnąć się również w rocznicę jego śmierci. Chwilę przez ważnym wydarzeniem opublikowano poruszający wywiad z przyjacielem Piotra Woźniaka-Staraka.

Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokadyNarodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokadyCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama w swojej żałobie

Przez wzgląd na szacunek do rodziny sesje sądu odbywają się bez udziału mediów oraz publiczności. Jedynie najbliżsi mogą śledzić na bieżąco doniesienia z sali sądowej. - Decyzją kierownictwa sądu na odbywające się od czerwca rozprawy w naszym sądzie wpuszczane są tylko strony. Nie ma wyjątków dla mediów, nie będzie możliwości wejścia do sądu dla dziennikarzy - przekazała dla "Onetu" prezeska Sądu Rejonowego w Giżycku Lidia Należyty. 

Jechał po Gdańsku samochodem, nagle otworzył drzwi, nie wiedział że jest nagrywany. Trwają poszukiwania kierowcyJechał po Gdańsku samochodem, nagle otworzył drzwi, nie wiedział że jest nagrywany. Trwają poszukiwania kierowcyCzytaj dalej

Sprawę ewentualnych naruszeń przy pogrzebie męża Agnieszki Woźniak-Starak zgłaszał lokalny sanepid oraz wójt gminy. Prochy Piotra Woźniaka-Staraka zostały złożone w jego rodzinnej wilii na mazurach. Do prywatnego pochówku należy uzyskać specjalne pozwolenie. Przedstawiciele Inspektoratu Sanitarnego deklarowali, że nie wydawali zgody na podobne działania. Opinie wystawił też inspektor nadzoru budowlanego. Przedłożone ekspertyzy mają świadczyć na niekorzyść oskarżonego. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Krzysztof Terej ujawnia: "On był głodny ludzi, uwielbiał ich poznawać"

W rozmowie z miesięcznikiem dla kobiet wyznał, jaki był mąż Agnieszki Woźniak-Starak. - On był głodny ludzi. Uwielbiał ich poznawać, rozmawiać z nimi. […] Gdyby był tutaj z nami, natychmiast zacząłby panią pytać, jak się robi taki magazyn. […] Wszystko mogło stać się pomysłem na film, zaczynem czegoś nowego. W ostatnim okresie przyjaźniliśmy się mocno we trzech z Xawerym Żuławskim - deklaruje Krzysztof Terej, przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka w rozmowie z medium "Pani". 

 - Prywatnie i zawodowo potwornie za nim tęsknię. Dziś z perspektywy czasu myślę, że prowadząc wspólnie z Piotrkiem firmę producencką, mądrze zabezpieczyliśmy się na wiele sytuacji, ale też planowaliśmy daleko do przodu. Natomiast prywatnie Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: A co u ciebie? I tej szybkiej wymiany informacji - opowiada przedsiębiorca dla "Pani".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Razem z L4 możesz mieć kontrolę w pakiecie. Dotąd zakwestionowali co trzecie zwolnienie lekarskie

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku musiała pożegnać swojego męża. Piotr Woźniak-Starak nie przeżył wypadku wypadku na motorówce. Media podawały, że do zgonu doszło najprawdopodobniej przez uraz mózgu. Zdarzenie mogło być spowodowane przez uderzenie łopat śruby motorówki. 18 sierpnia rodzina zmarłego będzie przechodzić przez 1 rocznicę jego śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwach
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów

Źródło: [Pani/Onet/Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!