Agnieszka Woźniak-Starak. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 1 Października 2020

Radosne wieści u Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda potwierdza

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda wraca do aktywności zawodowej i informuje swoich fanów o nowym projekcie - tym razem poprowadzi audycję radiową. Internauci wspierają celebrytkę i cieszą się z jej powrotu do mediów.

Gwiazda musiała zmierzyć się z trudnymi chwilami po starcie męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu zeszłego roku. Jego żona powoli wraca do pracy w mediach. Teraz powróci do radia Newonce ze swoja audycją.

Kościół w Katowicach przekroczył granicę? Wszystko jest na zdjęciach, trudno uwierzyćKościół w Katowicach przekroczył granicę? Wszystko jest na zdjęciach, trudno uwierzyćCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Wdowa po śmierci Piotra ukryła się w jego rezydencji. Zrezygnowała również z pracy, by móc w spokoju przeżyć żałobę. Od jakiegoś czasu wraca jednak do aktywności zawodowej.

Dziennikarka od jakiegoś czasu prowadzi wraz z Ewą Drzyzgą program "Dzień dobry TVN", gdzie zastąpiła Kingę Rusin. Parę gaf, które popełniła Woźniak-Starak, pokazują, że powrót po takim czasie do pracy w mediach na pełen etat nie jest prosty. Ważne jednak, że pracuje jej się dobrze i chwali sobie współpracę z Drzyzgą.

- Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy - mówiła w rozmowie z Galą.

Okazało się, że celebrytka nie ogranicza się jedynie do telewizji śniadaniowej. W radiu Newonce zagościła nowa ramówka, a w niej powróciła audycja Woźniak-Starak, Life Balance. Gwiazda pochwaliła się tym na swoim Instagramie.

Niesamowite wieści, fani Anny Jantar będą poruszeni. Córka podjęła przełomową decyzjęNiesamowite wieści, fani Anny Jantar będą poruszeni. Córka podjęła przełomową decyzjęCzytaj dalej

"Wrócił Newonce Radio z nową ramówką, wracam i ja z Life Balance. Dziś wieczorem moim gościem będzie kobieta, z którą łączy mnie wielka miłość do zwierząt. Przy czym ja mam ich skromne 7, a ona ponad 100... Rozmowa z Karoliną Ferenstein-Kraśko na żywo o 21.00" - zapowiedziała gwiazda.

Posypały się również pozytywne komentarze internautów, gratulujących powrotu dziennikarki do radia.

Tragedia Agnieszki Woźniak-Starak - nie tylko śmierć męża

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak, Piotr, zginął w sierpniu poprzedniego roku. Wpadł do wód jeziora Kisnajno wprost z rozpędzonej motorówki i zginął na miejscu. Tragedia sprawiła, że jego żona zniknęła z życia publicznego na prawie rok.

Wcześniej oskarżano ją o to, że wyszła z Piotra jedynie dla jego pieniędzy, krążyły również plotki, jakoby producent miał ją zdradzać z innymi kobietami. Inni twierdzili, że zbyt szybko otrząsnęła się po śmierci męża, mimo że żałoba to osobista sprawa i każdy przeżywa ją inaczej. Agnieszka Woźniak-Starak nie szczędzi uśmiechów na wizji, ale jej znajoma w rozmowie dla "Rewii" tłumaczy, czym jest to spowodowane:

Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?Czytaj dalej

- To jest jej praca, którą będzie wykonywała najlepiej, jak potrafi. […] Agnieszka nie rozklei się nagle na wizji. Przeciwnie: będzie się uśmiechać i żartować. Jednak w jej sercu chyba jeszcze długo nie zagości radość - mówiła.

Dobrze widzieć, że po tak trudnym wydarzeniu gwiazda jest w stanie wrócić do pracy i świętować sukcesy na różnych polach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kardynał Dziwisz zataił kwestie związane z pedofilią w Kościele? Wiemy, o czym milczy hierarcha
2. Kto jest na zdjęciu? Pod fotografią burza, zdania są podzielone, ale tylko 1 odpowiedź wydaje się słuszna
3. Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?

źródło: [pomponik.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Było 500 plus, teraz czas na 1500 plus. Warunki przyznania świadczenia są proste
  2. Tęcza znów "wylała się na ulice". Tłumy protestują na terenie UW
  3. Zero empatii? Odchodzący minister edukacji naubliżał osobom, które sprzeciwiły się agresji wobec dzieci LGBT.
  4. Zaskakujące vademecum episkopatu. Księża nie będą mogli spotykać się z małoletnimi sam na sam
  5. Ostatnie wydanie "Wiadomości" TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News