Agnieszka Chylińska promuje koszulkę z błędami.. facebook.com/AgnieszkaChylinskaŹródło: facebook.com/AgnieszkaChylinska
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Stycznia 2020

Agnieszka Chylińska zaliczyła wtopę. Sprzedaje koszulkę z błędami

Agnieszka Chylińska promuje koszulkę z błędami. Na jej autorskim, fanowskim t-shircie są aż dwa błędy, rzucające się w oczy. Jednak zarówno ona, jak i jej fani zdają się ich nie widzieć ani nie mieć z tym żadnego problemu. W swoim wpisie w mediach społecznościowych artystka przyznała, że nowe koszulki bardzo jej się podobają i jest dumna ze swoich fanów.

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek o bardzo charakterystycznym głosie. Jej początki sięgają lat 90., kiedy to jako młoda dziewczyna zadebiutowała z zepsołem O.N.A. Zasłynała także jako jedna z największych buntowniczek w tym kraju o ciętym języku oraz odważnym stylu i wyglądzie. Dziś Chylińska jest już 43-letnią kobietą i matką trójki dzieci, ale wciąż jest bardzo aktywna zawodowo i wzbudza wiele zainteresowania i kontrowersji wokół swojej osoby. Gdzie tylko się pojawi, od razu robi się gorąco. Od lat ma także liczne grono oddanych fanów, a jej fankluby cieszą się dużą popularnością, a we współpracy z nimi Chylińska tworzy także merch zespołu, w którym można znaleźć na przykład specjalną kolekcję fanowskich koszulek. Jedna z nich przykuwa jednak szczególną uwagę.

Nieoficjalne: Poleciała głowa za skandaliczny materiał DDTVN. Nieoficjalne: Poleciała głowa za skandaliczny materiał DDTVN. "Zwolniono jednego dziennikarza"Czytaj dalej

Agnieszka Chylińska promuje autorską koszulkę z błędami. Niewiedza czy niedopatrzenie?

Podekscytowana Chylińska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie nowych koszulek z cytatem zaproponowanym przez jej fanów. Niestety, w napisie widniejącym na koszulce pojawiły się aż dwa błędy - ortograficzny i interpunkcyjny.

"Mam prawo decydować o tym, kim chce być." - czytamy na koszulce.

Bowiem zgodnie z zasadami poprawnej polszyczyzny powinno być napisane "chcę", jako że mamy w tym przypadku na myśli siebie, a nie kogoś innego, który coś chce. Zaś widniejąca w zdaniu kropka powinna zostać umieszczona po cudzysłowie, a nie przed.

Tak czy inaczej zarówno fanom, jak i samej Agnieszce, koszulki te wraz z umieszczonym na nich cytatem z błędami bardzo się podobają.

"Nasze fankluby mają wiele zdolności. Tym razem taka oto propozycja stylizacji (Kolekcja 25 lat) od nich we współpracy z @ofcsklep.agnieszkachylinska. Nam się podoba" - napisała Chylińska. Dodała jednak w dalszej części wpisu hasztag z cytatem już w poprawnej wersji: #mamprawodecydowaćkimchcębyć - czytamy.

"Napis taki życiowy", "Będzie moja!", "Zamówiona", "Napis na koszulce jest mega" - piszą zadowoleni i podekscytowani fani.

Koszulki są do nabycia w jej oficjalnym sklepie internetowym.

Co ciekawe, w przesłanym do redakcji "Pudelka" oświadczeniu menadżerka wokalistki odniosła się do zaistniałej sytuacji, tłumacząc wpadkę z błędem na koszulce:

"Błąd na jednej z koszulek, o którym Państwo piszecie został ujęty w wizualizacji wykonanej przez Fanklub i zmieniony później przez nich na naszą prośbę. Na naszych profilach widnieje poprawiona wizualizacja" - tłumaczy.

instagram.com/agnieszka.chylinska

ZOBACZ TAKŻE:

1. Za spacer po lesie możesz zostać ukarany karą pozbawienia wolności. Specustawa podpisana przez prezydenta

2. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"