Agata Młynarska nie kryje swoich obaw związanych z wirusem.. Facebook/Agata MłynarskaŹródło: Facebook/Agata Młynarska
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 17 Marca 2020

Agata Młynarska nie ukrywa ogromnego niepokoju. “Wiem, że nie uda mi się wygrać z wirusem”

Agata Młynarska nie kryje swoich obaw związanych z wirusem. Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii - skomentowała obecną sytuację znana dziennikarka. Przyznała przy tym, że w związku z jej chorobą musi być teraz wyjątkowo ostrożna i wyraziła swój niepokój.

Zarażenie się wirusem COVID-19 byłoby dla Agaty Młynarskiej podwójnie groźne. Jest to bowiem powiązane z innymi obciążeniami zdrowotnymi, chorobą współistniejącą, która w razie zachorowania na koronawirusa nie ułatwiałaby sprawy. Na co choruje znana polska dziennikarka?

Zadziwiające nagranie z polskiej wsi. Ksiądz na ciężarówce “odkażał” wiernychZadziwiające nagranie z polskiej wsi. Ksiądz na ciężarówce “odkażał” wiernychCzytaj dalej

Agata Młynarska nie kryje swoich obaw związanych z wirusem i przyznaje otwarcie, że nie dałaby rady z nim wygrać

Wiele osób zdaje egzamin ze społecznej odpowiedzialności i solidarności w walce z epidemią na piatkę z plusem. W akcje "zostań w domu" czy "akcja izolacja" włączyło się tysiące, jeśli nie miliony osób, które wedle zaleceń, kto tylko może, siedzą w domach. Świadczyć o tym mogą pustki na ulicach polskich miast, w tym nawet Warszawy.

W akcję "zostań w domu", prócz zwykłych obywateli, włączyło się także wiele gwiazd show-biznesu, które zachęcają przy tym innych do tego samego. Jedną z takich osób jest Agata Młynarska. Dziennikarka nie kryje swoich obaw w związku z wirusem i mówi otwarcie o zagrożeniu jej życia w przypadku zachorowania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiające nagranie z polskiej wsi. Ksiądz na ciężarówce “odkażał” wiernych
2. Zderzenie dwóch rowerzystów. Jedna osoba trafiła do szpitala

- Choruję na chorobę autoimmunologiczną, więc wiem, że nie uda mi się wygrać z wirusem. Nie histeryzuję, tylko bardzo racjonalnie podchodzę do sprawy - wyznała Agata Młynarska w jednym z wywiadów. Warto zaznaczyć, że to właśnie osoby z chorobami współistniejącymi przechodzą zarażenie tym wirusem i walkę z nim najciężej, a ich życie zagrożone jest w sposób szczególny. Dołączając do tego wiek powyżej 50., sytuacja robi się już naprawdę poważna i niebezpieczna.

Młynarska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że cały czas siedzi teraz w domu, w nim pracuje i nie spotyka się ze znajomymi. - Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii. Nie bagatelizować, nie chojrakować - apeluje dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niepokojące doniesienia ws. Krzysztofa Piątka. Polak poddany kwarantannie
  2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich
  3. Pilot zostawił na niebie wyjątkowy napis. Każdy z nas powinien wziąć go sobie do serca
  4. Dieta poselska na walkę z wirusem. Jest ważny apel, posłowie posłuchają?
  5. Czeka nas paraliż? Minister zakażony, inni członkowie rządu musieli przejść testy
  6. Wuhan skrywa sekrety, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemia

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News