Agata Młynarska spokrewniona ze znanym aktorem z USA. Grał w wielu kultowych produkcjach!. facebook.com/agata.mlynarska.3Źródło: facebook.com/agata.mlynarska.3
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Stycznia 2020

Nie do wiary z kim spokrewniona jest Młynarska. Amerykański aktor znany z kultowych produkcji

Agata Młynarska jest spokrewniona ze znanym amerykańskim aktorem, grającym w wielu kultowych produkcjach! Grał m.in. w serialach takich jak "Sześć stóp pod ziemią" oraz dobrze wszystkim znany "Dr House". Urodził się w USA, ale jest pochodzenia polsko-żydowskiego. O kim mowa? Niektóre relacje rodzinne i powiązania polskich gwiazd potrafią być zaskakujące.

Agata Młynarska spokrewniona z amerykańskim aktorem!

Niewiele osób o tym wie. Jak donoszą media, Agata Młynarska - popularna polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i córka Wojciecha Młynarskiego, spokrewniona jest z amerykańskim aktorem, znanym z serialów "Sześć stóp pod ziemią" oraz "Dr House". Michael Weston jest prawnukiem polskiego dyrygenta i kompozytora Emila Młynarskiego i tym samym kuzynem Agaty.

Filip Chajzer nie wytrzymał presji. W desperacji ukrywa kontoFilip Chajzer nie wytrzymał presji. W desperacji ukrywa kontoCzytaj dalej

Inne źrodło podaje, że dziennikarka od strony ojca spokrewniona jest z pianistą Arturem Rubinsteinem. Artysta bowiem związał się z Anielą Młynarską - tak oto Wojciech Młynarski jest kuzynem aktora Johna Rubinsteina, a także słynnej fotografki Evy Rubinstein i tym samym siostry Agata i Paulina Młynarskie są kuzynkami aktora Michaela Westona. 

- Tak, rzeczywiście jesteśmy rodziną. Byłam bardzo zżyta z ciocią Nelą. Jednak Michaela nie poznałam nigdy osobiście - przyznała Młynarska w tygodniku "Na żywo".

Jak się okazuje, na brak wyjątkowo utalentowanych krewnych i powinowatych Młynarscy narzekać nie mogą. Znaleźli się wśród nich m.in. słynny przedwojenny śpiewak i pedagog, Grzegorz Orłow oraz jego syn Roman, znany jako twórca przebojów Hanny Banaszak i stały współpracownik Wojciecha Młynarskiego. Z kolei zmarła w 2002 roku Aniela Młynarska została żoną samego Artura Rubinsteina, jednego z najwybitniejszych pianistów wszechczasów i niezrównanego interpretatora dzieł Chopina. - czytamy w artykule portalu polskieradio.pl.

- Emil był człowiekiem-instytucją - mówił jego stryjeczny prawnuk Jan. - Ale miał też pięciu braci, z których wszyscy uprawiali muzykę, przynajmniej amatorsko. To była świetnie wykształcona i dobrze sytuowana rodzina. Dopiero wojna podkopała jej pozycję - mówił Jan Młynarski w rozmowie z polskimradiem.pl.

Do tej zacnej rodziny, jak donoszą media i co potwierdza sama Młynarska, ma zaszczyt należeć także właśnie amerykański aktor Michael Weston, który jest z nimi spokrewniony.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Czy Rydzyk jest księdzem? Wszystkie tajemnice słynnego redemptorysty

4. Czy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodziną

5. Czy Donald Trump przeczytał „Sztukę wojny”?

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku