Agata i Andrzej Duda. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Prezydent_Andrzej_Duda_podczas_Zgromadzenia_Narodowego_w_Poznaniu.jpg
Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Prezydent_Andrzej_Duda_podczas_Zgromadzenia_Narodowego_w_Poznaniu.jpg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Stycznia 2020

Co powie Jurek Owsiak? Agata Duda szykuje coś niezwykłego z okazji WOŚP

Agata Duda wraz z mężem szykują przedmioty na aukcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Andrzej Duda zaoferował sportowy tshirt. Pierwsza Dama szykuje zaś coś naprawdę specjalnego.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia Orkiestra zagra już po raz 28. Z tej okazji, jak co roku, gwiazdy oraz ważne osoby publiczne przekazują na rzecz WOŚP cenne przedmioty, które trafią na licytacje. Zebrane podczas nich pieniądze zostaną, rzecz jasna, przeznaczone na sprzęt pozwalający na ratowanie życia najmłodszych pacjentów.

Największym zainteresowaniem cieszy się jak dotąd replika medalu noblowskiego, ofiarowana przez Olgę Tokarczuk, oraz kolacja z Mike'iem Tysonem. Para prezydencka również zdecydowała się wziąć udział w akcji.

Prezydent Andrzej Duda przekaże sportowy tshirt. "Prezydent przekazał w tym roku WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking »TAK dla transplantacji« oraz zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z »Tygodnika Podhalańskiego«", czytamy na Twitterze.

Kolejne, tragiczne doniesienia na temat sylwestrowej nocy. W samej Warszawie zginęło aż 5 psówKolejne, tragiczne doniesienia na temat sylwestrowej nocy. W samej Warszawie zginęło aż 5 psówCzytaj dalej

Agata Duda przebiła męża

Agata Duda poszła o krok dalej. Na licytację przekaże wyjątką suknię.

"Pierwsza Dama podarowała na licytację WOŚP wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito", pisze na Twitterze Kancelaria Prezydenta.

Oto ona:

Agata Duda przekaże suknię

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów