Para prezydencka podczas świątecznego spotkania z żołnierzami Sił Zbrojnych RP. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Stycznia 2020

Agata Duda z mężem spełnili marzenie małej dziewczynki. Niezwykły gest

Agata Duda wraz z mężem zdają sobie sprawę, że wybory prezydenckie nadchodzą wielkimi krokami, i coraz mocniej dbają o swój wizerunek. Tym razem para przyjęła w Pałacu Prezydenckim 9-letnią Marysię.

Andrzej Duda próbuje ostatnio wyglądać jak silny, zdecydowany przywódca. Odnosząc się do dyskusji wobec przepychanej przez Prawo i Sprawiedliwość ustawy dyscyplinującej sędziów, Duda krzyczał w Zwoleniu: "Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy". Z kolei kilka dni później zaznaczył w Katowicach, że ma nadzieję, iż "uda się oczyścić do końca nasz polski dom, tak żeby był czysty, porządny i piękny". Obie te wypowiedzi cechują nacjonalistyczne naleciałości. Zdaniem Tomasza Sawczuka z "Kultury Liberalnej" ostatnie wypowiedzi prezydenta Dudy są ukłonem w stronę wyborców Konfederacji, od których głosów może zależeć wynik drugiej tury wyborów.

Warto dbać jednak również o wyborców, nazwijmy to, umiarkowanych, do których serc kluczem może okazać się ludzka twarz pary prezydenckiej.

Abp Marek Jędraszewski przeszedł samego siebie. Abp Marek Jędraszewski przeszedł samego siebie. "Już nie wiadomo, kto jest mężczyzną"Czytaj dalej

Agata Duda z mężem ugościli 9-letnią Marysię

Gościem w Pałacu Prezydenckim była niedawno 9-latka z Jarocina. Jak czytamy na Twitterze "W Pałacu Prezydenckim", było to wielkim marzeniem dziewczynki.

"Niedawno w Pałacu Prezydenckim gościła 9-letnia Marysia z Jarocina. Jej marzeniem było spotkanie z Parą Prezydencką. Cieszymy się, że udało się je spełnić.", czytamy w poście okraszonym również nagraniem z wizyty Marysi.

9-latka w Pałacu Prezydenckim

Dziewczynka zasiadła do stołu z prezydentem oraz pierwszą damą. Na nagraniu widzimy, że Marysia wręcza Andrzejowi Dudzie popiersie przedstawiające papieża Jana Pawła II. Prezydent Duda nie zapomniał również uściskać ją w podziękowaniu.

"Z pewnością spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a to dzięki pani prezydentowej, w końcu przez lata była nauczycielką i doskonale wie, jak rozmawiać z dziećmi. Agata Duda przyjęła wyjątkowego gościa elegancko ubrana. Pierwsza dama wybrała na ten dzień jasną, rozkloszowaną sukienkę, do której dobrała piękne, białe kolczyki", podaje "Super Express".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania

2. Mama zaginęła w dżungli z trójką małych dzieci. Po miesiącu dokonano niewiarygodnego odkrycia

3. Jurek Owsiak z własną partią polityczną? Polki i Polacy jasno wyrazili, co myślą

4. Suczka całe życie spędziła na krótkim łańcuchu. Właścicielka na nagraniu tłumaczyła się w skandaliczny sposób

5. Jest gejem i ateistą ale zaprosił księdza po kolędzie. Zdumiewające zachowanie duchownego

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze