Para prezydencka. Twitter/Andrzej DudaŹródło: Twitter/Andrzej Duda
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Stycznia 2020

Agacie Dudzie może być bardzo przykro. Okropne wyzwiska pod adresem pary prezydenckiej

Agata Duda unika mediów jak tylko może. Niestety dla niej, trudno chronić swoją prywatność, pozostając pierwszą damą. Okrzyknięta "niemową" Duda, kiedy już się pojawi, spada na nią lawina krytyki. Tak było i tym razem.

Agata Duda zapozowała do zdjęcia ze swoim mężem podczas sylwestra. Prezydent postanowił życzyć rodakom wszystkiego najlepszego w 2020 roku.

- Drodzy TT-owicze! Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Niech 2020 rok przyniesie Wam wiele dobrych dni i szczęśliwych chwil! A dziś, przede wszystkim dobrej zabawy! Gorąco pozdrawiamy! - napisał na Twitterze Duda i umieścił zdjęcie z żoną.

Zoo w Poznaniu pogrążone w smutku i żalu. Wysyłają kondolencje do ogrodu, w którym zdarzyła się tragediaZoo w Poznaniu pogrążone w smutku i żalu. Wysyłają kondolencje do ogrodu, w którym zdarzyła się tragediaCzytaj dalej

Część internautów podziękowała prezydentowi za życzenia. Ale nie wszyscy.

Agata Duda w ogniu krytyki

"Lata kompromisu i wstydu.Temu Państwu już w maju podziekujemy", "Jakie to szczęście ,że wybrałam za partnera , prawdziwego mężczyznę. Choć niewierząca ..to los mi sprzyja. Nie chciałam robić przykrości pana małżonce..ale stwierdzam fakt", "Zawsze ten sam obrazek. ona w wieczorowej sukni, on w garniturze i koszuli rozchełstanej pod szyją. Wydawać by się mogło, że chociaż prezydenta nauczono czegoś o kodzie stroju, ale nie" - to tylko niektóre komentarze pod tweetem. Niektórzy zamieszczali również zdjęcia Agaty Dudy, podającej rękę biskupom.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm

3. Papieżowi puściły nerwy. Wszystko zostało nagrane, Franciszek przeprasza

4. Dwie ofiary śmiertelne, amputacja, tysiące interwencji. Podsumowanie sylwestrowej nocy

5. Jej piosenki śpiewała Irena Santor i Alina Janowska. Nie żyje autorka słynnych piosenek i książek, Helena Kołaczkowska

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News