Agata Duda. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Grudnia 2019

Agata Duda skrytykowana przez Owsiaka. "Mam już dość"

Agata Duda, na tle swoich poprzedniczek, nie cieszy się szczególną popularnością. Pierwszej damie zarzuca się bierność i milczenie w chwilach, kiedy powinna wychodzić do społeczeństwa. Wygląda na to, że opinię tę podziela Jurek Owsiak.

Twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w rozmowie z Wirtualną Polską, został poproszony o ocenę kandydatów na prezydenta. To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak sam z siebie, bądź pytany, mówi o tematach politycznych. Co więcej, jakiś czas temu sugerowano, że sam mógłby startować w wyścigu o prezydencki fotel.

Jędraszewski i Głódź na tle półnagiej Godlewskiej. Nagrała piosenkę, by potępić polskich hierarchów kościelnychJędraszewski i Głódź na tle półnagiej Godlewskiej. Nagrała piosenkę, by potępić polskich hierarchów kościelnychCzytaj dalej

Faworytką Owsiaka ewidentnie jest Małgorzata Kidawa-Błońska. Choć ma dobre zdanie również o Szymonie Hołowni.

– Hołownię cenię, to mądry facet, ale chyba ma za małe zaplecze. Zamiast gminnego prezydenta pragnąłbym, żebyśmy mieli panią prezydent - mówił Owsiak. Chwilę później wbił szpilę obecnej pierwszej damie.

Agata Duda jest niemową?

Owsiak tłumacząc, dlaczego chciałby na fotelu prezydenckim widzieć Kidawę-Błońską, porównał ją z Agatą Dudą, której postawa jest przeciwieństwem standardów, jakich oczekuje showman.

- Jest kompetentna, ciepła, empatyczna, ładna. Szybko pogoni facetów z najgłupszymi pomysłami. Tylko kobieta potrafi szybko postawić ludzi do pionu, widzę to po swojej żonie. Mam już dość sytuacji, że mamy panią prezydentową niemowę. Potrzebujemy pani prezydent blisko ludzi, z własnym zdaniem - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"

3. Atak na klinikę Ewy Błaszczyk, ratującej dzieci w śpiączce. Jak można być tak okrutnym?

4. Magdalena Ogórek o dziennikarce TVN: "Jak można malować brwi markerem?"

5. Giertych upokarza Brudzińskiego. Ujawnia kulisy jego relacji z Kaczyńskim

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News