Agata Duda. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Grudnia 2019

Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę

Agata Duda nie należy do najbardziej wylewnych pierwszych dam w historii Polski. Milczenie jest jednym z głównych zarzutów, wypowiadanych pod jej adresem. Teraz, po raz kolejny, głos w sprawie swojej następczyni zabrała Jolanta Kwaśniewska.

Kwaśniewska uchodzi za ikonę klasy i stylu. Bynajmniej nie tylko ze względu na to, jak się prezentuje. W latach 1995-2005 aktywnie towarzyszyła swojemu mężowi w spotkaniach dyplomatycznych i przy podejmowaniu ważnych decyzji. Tak jak i jej następczyni, Maria Kaczyńska, nie bała się wypowiadać w ważkich społecznie sprawach. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o Agacie Dudzie.

Kinga Rusin pod ostrzałem po ostatnim odcinku DDTVN. Do studia zaproszono grupę ministrantówKinga Rusin pod ostrzałem po ostatnim odcinku DDTVN. Do studia zaproszono grupę ministrantówCzytaj dalej

Agata Duda "dobrze się prezentuje"

Jolanta Kwaśniewska udzieliła ostatnio obszernego wywiadu na łamach Radia ZET. Była pytana m.in. o doniesienia, dotyczące słabości jej męża do trunków. Była pierwsza dama skwitowała je twierdzeniem, że Aleksander Kwaśniewski nie toleruje alkoholu.

Kwaśniewska została również zapytana o Agatę Dudę. Była pierwsza dama odpowiedziała bardzo dyplomatycznie. W jej słowach dało się jednak wyczuć pewną dozę ironii.

- Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach - powiedziała Kwaśniewska.

Jej słowa zdają się niejednoznaczne. Czy była pierwsza dama zasugerowała, że trudno skomplementować inny atrybut Dudy, niż jej wygląd?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne